Ela: Witam, jestem kobietą po 60-tce. Po operacji usunięcia przerośniętej tarczycy widzę moją szyję z nadmiarem skóry, pomarszczoną. Rozpacz! Czy jest jakieś rozwiązanie laser, mezoterapia igłowa... Chirurgia estetyczna?

 

Dr Tadeusz Witwicki: Sugeruję w pierwszej kolejności zagęszczanie laserowe skóry, a następnie rozważenie rewitalizacji i liftingu skóry szyi nitkami Aptos (rozpuszczalnymi - rezultat zabiegu jest postępujący - najpierw jest efekt mechaniczny liftingujący, który w miarę rozpuszczania się nici, przechodzi w efekt rewitalizacji i stymulowania powstawania nowego kolagenu).

 

dr Tadeusz Witwicki

Specjalista z dziedziny chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Doświadczenie zdobywał m.in. pod auspicjami rodziców, doc. Zofii Witwickiej - wybitnej chirurg plastyk oraz laryngolog, a także prof. ortopedii Tadeusza Witwickiego. Kształcił się na warszawskiej Akademii Medycznej, odbywał szkolenia w Pekinie, Glasgow, Los Angeles i Gandawie. Jest członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti–Aging, członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej