Blisko 100 uczestniczek wzięło udział w evencie dla kobiet, jaki 14 marca zorganizował Salon Urody Zyta wraz z firmą BiNatural. Wydarzenie odbyło się 14 marca w Golicach, a wśród licznych atrakcji znalazła się także premiera dwóch technologii do modelowania sylwetki i zabiegów na ciało.

 

Poczęstunek, zabiegi na żywo, konkurs z nagrodami, wykłady ekspertów – to zaledwie część atrakcji, jakie przygotowano w ramach eventu dla kobiet zorganizowanego przez Salon Urody Zyta w Słubicach. Samo wydarzenie odbyło się w Golicach w sali eventowej Pod Wiatrakami, gdzie oprócz blisko setki uczestniczek i lokalnej telewizji pojawiła się również nasza redakcja.

 

Oglądaj relację!

Film ma charakter informacyjny, zaprezentowane produkty niemedyczne, kosmetologiczne i urządzenia niemedyczne, kosmetologiczne przeznaczone są do użytkowania przez specjalistów. Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m.in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie. 

- Zaprosiłam kobiety na nasz event, aby mogły przetestować nową technologię, która jest już w naszym gabinecie. Najważniejsze dla nas jest, aby pomóc naszym klientkom uzyskać najlepszy efekt, jaki sobie wymarzyły. Zapraszamy na konsultacje, na których ustalamy odpowiedni program zabiegowy. Serdecznie dziękuję za frekwencję na naszym evencie – mówiła nam Zyta Cholewczyńska, właścicielka Salonu Urody Zyta.

Punktem kulminacyjnym eventu była premiera dwóch kosmetologicznych technologii od BiNatural: lasera do epilacji EpilStar oraz systemu do modelowania sylwetki Eximia Titanium. Wprowadzenie tych urządzeń do gabinetu to kontynuacja dłuższej współpracy salonu z firmą BiNatural. W spotkaniu dla kobiet nie mogło zatem zabraknąć również przedstawicielki dystrybutora.

- Salon Urody Zyta już od dłuższego czasu współpracuje z marką BiNatural. W tym roku został wyróżniony jako jeden z dziesięciu najlepszych gabinetów w Polsce. Miałam dzisiaj przyjemność zaprezentować zabieg Eximia Titanium, światowy bestseller jeżeli chodzi o modelowanie sylwetki i usuwanie nieinwazyjne tkanki tłuszczowej – opowiadała Zatoce Piękna Monika Cytacka, specjalista ds. sprzedaży BiNatural.

Podczas eventu dla kobiet oprócz kosmetologicznej platformy Eximia Titanium zaprezentowano także możliwości technologii pozwalającej uzyskać natychmiastowy efekt spłycenia zmarszczek i nawilżenia skóry. Ogromną atrakcją była ponadto możliwość przetestowania innego urządzenia, do epilacji laserowej, tym bardziej, że wykorzystano platformę niwelującą nieprzyjemne odczucia podczas epilacji.

W sali Pod Wiatrakami czekały też inne atrakcje i niespodzianki. Uczestniczki m.in. wysłuchały Marty Szarogroder, specjalistki PR w branży beauty, która wygłosiła wykład o marce osobistej, a ponadto obejrzały pokaz makijażu. 

 

Więcej na temat zabiegów w Salon urody Zyta

Materiał powstał we współpracy z BiNatural