II edycja konferencji Wiosna z BiNatural już za nami. Zgodnie z zapowiedziami, na spotkaniu, które odbyło się 22 maja w Gdyni, nie zabrakło wystąpień gości specjalnych ani premier kolejnych innowacyjnych technologii. W konferencji wzięła udział także nasza redakcja.

 

Firma BiNatural zaskarbiła sobie uznanie profesjonalistów z całego kraju. Jako dystrybutor nowoczesnych technologii na kolejną edycję konferencji Wiosna z BiNatural zaprosiła przedstawicieli gabinetów i salonów urody, którzy poznali najnowsze protokoły zabiegowe oraz premierowe technologie, zaprezentowane przez gości specjalnych.

 

Oglądaj relacje wideo!

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

- Jesteśmy dzisiaj w przepięknym Hotelu Quadrille w Gdyni, gdzie wspólnie z naszymi klientami spotkaliśmy się na drugiej edycji Wiosna z BiNatural – powiedział nam Grzegorz Krystosiak, współwłaściciel BiNatural. Wydarzenie zorganizowano dla klientów BiNatural, a podczas konferencji odbyły się dwie premiery nowych urządzeń oraz pokazy zabiegów z wykorzystaniem technologii i kosmeceutyków.

 

Premierowa Wiosna z BiNatural

II edycja konferencji Wiosna z BiNatural odbyła się 22 maja i już po raz kolejny gościem wydarzenia był przedstawiciel firmy Lightfective, który podczas konferencji Wiosna z BiNatural przedstawił premierową technologię. Nowość, jaką zdecydowano się pokazać, doskonale wpisuje się w trendy i temat przygotowań do lata, ponieważ przeznaczona jest do redukcji tkanki tłuszczowej

Eyal Revivo
Eyal Revivo

- Dziś prezentujemy innowacyjną wysokoenergetyczną technologię LED przeznaczoną do redukcji tkanki tłuszczowej. Urządzenie pochodzące z Izraela jest przełomową technologią w obszarze medycyny estetycznej – skomentował w rozmowie z Zatoką Piękna Eyal Revivo z firmy Lightfective. Do Gdyni przyleciała również Anne Jarniou-Klermund, która poprowadziła panel wykładowy o najnowszym urządzeniu firmy Bloomea.

- Jesteśmy bardzo dumni z możliwości przedstawienia nowego urządzenia wspólnie z naszym partnerem BiNatural. Współpracujemy z BiNatural od 6 lat. W tym czasie z sukcesem wprowadziliśmy na rynek polski markę Bloomea. Nasze najnowsze urządzenie jest przełomową technologią, unikalną w skali światowej. Jest ono połączeniem trzech technologii w jednym urządzeniu, co pozwala na bardzo efektywne i bezbolesne prowadzenie terapii, uzyskując świetne rezultaty zabiegowe – powiedziała nam Anne Jarniou-Klermund z Bloomea Paris.

Anne Jarniou-Klermund
Anne Jarniou-Klermund

Technologie od BiNatural w klinikach

Druga edycja konferencji Wiosna z BiNatural przyciągnęła właścicieli salonów urody i klinik estetycznych, którzy mogą już podzielić się doświadczeniami ze współpracy z dystrybutorem. - Szukaliśmy do współpracy dystrybutora, który będzie cenił sobie innowacje, tak jak my. Urządzenia z portfolio BiNatural są bezpieczne i bezbolesne, a naszym zdaniem skutecznością dorównują najbardziej inwazyjnym – oceniła w rozmowie z naszą redakcją Iga Pilich-Kuczyńska z I Care Clinic w Białej Podlaskiej.

Właściciele I Care Clinic, jak podkreślili, cenią sobie nie tylko skuteczność urządzeń z portfolio dystrybutora, ale również przebieg współpracy z firmą BiNatural. - We współpracy z BiNatural cenimy sobie wsparcie merytoryczne pod każdym kątem – dodał Grzegorz Pilich.

Grzegorz Krystosiak i Dmitrij Gabczenko
Grzegorz Krystosiak i Dmitrij Gabczenko

II edycja konferencji Wiosna z BiNatural dobiegła końca, ale już trwają przygotowania do kolejnej. - Śledźcie nasze aktywności w profilach społecznościowych, gdzie będziemy informować o kolejnych eventach w pozostałych regionach kraju – zachęca Grzegorz Krystosiak.

Materiał powstał we współpracy z BiNatural