Czwarta edycja BiNatural Master Class za nami. Konferencja odbyła się w ostatni weekend listopada w Double Tree by Hilton w Warszawie i zgromadziła specjalistów z całego kraju. Na miejscu pojawili się także goście zagraniczni, influencerzy, redakcja Zatoki Piękna, a podczas samego wydarzenia nie zabrakło zarówno premier, jak i prezentacji kultowych technologii z portfolio dystrybutora BiNatural. 

 

Spotkanie BiNatural Master Class oficjalnie rozpoczęło się w niedzielę 27 listopada, jednak już wieczór wcześniej dla specjalistów, którzy zarejestrowali się przed czasem, zorganizowano mini prelekcje i pokazy zabiegowe. W hotelu Double Tree by Hilton zorganizowano dwie strefy – twarzy z prezentacją technologii Tixel, Sinapsi czy Bloomea i ciała, gdzie eksperci polskich klinik mogli przetestować m.in. urządzenia Eximia Titanium, NeoPulse, EpilSTAR, Iyashi Dome oraz nowość – Dinamica Total Body.


Premiery na BiNatural Master Class

Oficjalny event odbył się 27 listopada. BiNatural Master Class otworzyli Milena i Grzegorz Krystosiak, przedstawiając m.in. gości zagranicznych. Chwilę później odbyła się premiera Tipa Primor stworzonego dla polskich kosmetologów. Nowość zaprezentował Alexandre Lambert, by po chwili przejść do kolejnej premiery.

Brice Avon, kolejny zagraniczny gość wydarzenia, pokazał możliwości urządzenia Neolift, które już wiosną 2023 roku zasili portfolio firmy BiNatural. Jeszcze tego samego dnia odbyła się prezentacja urządzenia Tixel, którą przeprowadzili Lee Pannell i Erez Segev.

Lee Pannell
Lee Pannell

Nie mniej intensywny był dalszy program konferencji. Po przerwie na lunch przyszedł moment na kolejną premierę, tym razem urządzenia Dinamica Total Body do redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej w 30 minut. Gościom zaprezentowali je założyciele marki Selenia Italia.

Podczas BiNatural Master Class nie zabrakło też czasu na rozmowy o znanych już produktach. Na scenie wystąpili choćby Franco Pizzochero, wynalazca urządzenia Sinapsi, Yulia i Arnaud Mansard, którzy zaprezentowali przyszłoroczne nowości marki Mansard czy Panikos Panagi, założyciel marki Decaar stojącej m.in. za bestsellerowym zabiegiem Algae Regiment Peel.

Mansard
Yulia i Arnaud Mansard

 

BiNatural Master Class, czyli od premier do uroczystej gali

Po części wykładowej wydarzenia nadszedł wieczór. O godzinie 21 rozpoczęła się uroczysta gala, którą otworzył Olivier Janiak. Po kolacji na scenę wkroczyli Milena i Grzegorz Krystosiak, którzy wręczyli nagrody BiNatural Prestige Institute. Statuetki odebrały:

• Emilia Reszko - Salon Kosmetologiczny Reszko - Wrocław
• Justyna Bojko - Coco&Beauty - Szczecin
• Ewelina Banasiewicz - Zakątek Piękna - Miechów
• Agnieszka Warda-Ptak - Unique Beauty - Szczecin
• Lucyna Konkel - Morea - Kartuzy
• Anna Jakubowska - Jakubowska Clinic - Józefów
• Magdalena Choroś - Choroś Clinic - Radom

Olivier Janiak, Milena Krystosiak, Grzegorz Krystosiak
Olivier Janiak, Milena Krystosiak, Grzegorz Krystosiak

 Tytuły BiNatural Golden Partner* powędrowały z kolei do:

• Anny Wons-Sobolewskiej i Agnieszki Arym, czyli Amea
• Emilii i Patryka Wojciechowskich, czyli Panorama Beauty

D.Gaczenko, E.Gabczenko, A. WOns-Sobolewska, G. Krystosiak, A. Arym
D. Gabczenko, E. Gabczenko, A. Wons-Sobolewska, G. Krystosiak, A. Arym

Pierwszy raz w historii przyznano też statuetkę BiNatural Golden Partner**, którą wręczono Emilii i Kamilowi Rogala z gabinetu Kosmedica w Łukowie. Po gali wręczenia nagród nadeszła pora na wspólną zabawę. Nieoficjalną część wydarzenia uatrakcyjnił koncert Grzegorza Hyży, który porwał obecnych na parkiet, gdzie goście bawili się aż do godziny 3 rano. 

Oglądaj relację TVN Co Za Tydzień


Więcej informacji o wydarzeniu i ofercie na stronie BiNatural.pl

Zdjęcia: Marcin Kontraktewicz i Zatoka Piękna