Efekt zabiegowy już po pierwszej wizycie – taki cel stawiają sobie właściciele nowej kliniki na urodowej mapie Polski. Klinika Piękna AMEA w Starogardzie Gdańskim przywitała pierwszych gości 23 kwietnia, a niewiele później, 16 maja, uruchomiła również gabinety w Zblewie.

Inspiracją do założenia tego miejsca byłyśmy my same – podkreśliła podczas otwarcia Anna Wons-Sobolewska, współwłaścicielka Kliniki AMEA. - To co jest w naszej klinice wyjątkowe, to podejście do klienta, podejście do zabiegów. Chcemy, żeby każda pani lub pan oczywiście czuł się wyjątkowo w naszej klinice – mówiła. Event zgromadził licznych gości. Na miejscu pojawili się m.in. przedstawiciele BiNatural, firmy, która wyposażyła klinikę w najnowocześniejsze technologie, był również gość specjalny - Arnaud Mansard, założyciel marki Laboratoires Mansard, który przyleciał specjalnie na to wydarzenie z Francji. Na otwarciu starogardzkiej kliniki nie zabrakło także redakcji Zatoki Piękna.

Binatral, Zatoka Piękna, Mansard
Binatral, Zatoka Piękna, Mansard

- W klinice AMEA postawiłyśmy na technologie Hi-Tech właśnie po to, żeby klient czy klientka, która przychodzi do naszej Kliniki, po pierwszej wizycie u nas zobaczyła efekt finalny, już po pierwszym użyciu preparatów i po użyciu maszyn, które mamy. Takich technologii, jakie zaproponowało nam BiNatural, na rynku starogardzkim i w okolicach nie ma nigdzie – powiedziała nam Agnieszka Arym, współwłaścicielka. Jak zaznaczyła, innowacyjnych technologii, pionierskich w Starogardzie Gdańskim klinice AMEA dostarczyła firma BiNatural.

- Wyposażyliśmy klinikę od A do Z, począwszy od naszych bardzo popularnych technologii dedykowanych do zabiegów na twarzy, czyli Bloomea, czy teraz bardzo popularne urządzenie do nieinwazyjnego podawania kwasu hialuronowego, czyli Sinapsi. Następnie przechodzimy do urządzeń bardziej zaawansowanych technologicznie, mam tu na myśli Eximia Titanium, która jest stworzona do zabiegów na ciało, do modelowania sylwetki, do usuwania tkanki tłuszczowej – mówił Grzegorz Krystosiak, właściciel BiNatural.

Zabieg Sinapsi w Klinice Amea
Zabieg Sinapsi w Klinice Amea

Punktem kulminacyjnym kwietniowego wydarzenia był pokaz Sinapsi, medycznej aparatury, która pozwala uzyskać natychmiastowy efekt liftingu bez użycia igieł. - Można było zobaczyć na żywo efekty przed i po zabiegu, które są genialne, bo w ciągu jednej wizyty znikają zmarszczki, skóra jest odżywiona, nawilżona. Zdecydowanie polecam ten zabieg – podkreśliła Agnieszka Arym. Dzięki pierwszemu na świecie medycznego iniektorowi laserowemu, jak przekonują właściciele kliniki, można podczas jednego zabiegu zniwelować np. kurze łapki.

Obejrzyj naszą wideo relację:

 

Gościem specjalnym eventu otwarcia Kliniki Piękna AMEA w Starogardzie Gdańskim był Arnaud Mansard, twórca marki Mansard. - Założenia marki Laboratoires Mansard, to przede wszystkim bycie ekstremalnie skutecznym. Bazując na fitoskładnikach, nasze kosmetyki tworzymy dla każdego rodzaju skóry. Czy będzie to skóra dojrzała, wrażliwa - po prostu chcemy odpowiadać na każdy problem i potrzebę skóry – powiedział nam Arnaud Mansard, CEO Laboratoires Mansard.

Arnaud Mansard, CEO Laboratoires Mansard
Arnaud Mansard, CEO Laboratoires Mansard


Klinika Piękna AMEA w Starogardzie Gdańskim łączy medycynę estetyczną i kosmetologię hi-tech. Dzięki laseroterapii pod nowym urodowym adresem można odmłodzić i oczyścić skórę, zredukować blizny oraz przebarwienia. Oprócz zabiegów na twarz w menu zabiegowym znaleźć można też modelowanie sylwetki i kosmetykę twarzy, włączając w to masaże, w tym kobido.
- Chcemy, aby tutaj były świadczone takie usługi, których kobiety, ale również mężczyźni, bo pojawia się tutaj gabinet, który będzie przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn, poczuli się komfortowo i wyjątkowo – mówiła Ewa Biesiada, dyrektor zarządzająca Kliniki AMEA.

Po więcej informacji na temat zabiegów zapraszamy do Amea Klinika Piękna

Materiał powstał we współpracy z BiNatural.pl