Redakcja Zatoki Piękna wspiera przedsiębiorców, właścicieli klinik, lekarzy, specjalistów oraz placówki medyczne, producentów sprzętu i kosmetyków, a także instytucje publiczne poprzez tworzenie na ich potrzeby produktów on-line.  

Materiały własne oraz naszych partnerów promujemy na naszych stronach www.zatokapiekna.pl jak również kanałach FB, YouTubeInstagram oraz LinkedIn.

W szczególności tworzymy dedykowany, unikalny kontent: artykuły, sesje zdjęciowe, grafiki, filmy wideo,  w tym reportaże z eventów biznesowych i branżowych.

Atrakcyjna tematyka (ponad 2000 artykułów!) przedstawiona w profesjonalny sposób stanowi doskonałe otoczenie dla reklamodawców z branż: Farmacja, Higiena i Pielęgnacja, Urządzenia medyczne, Usługi kosmetyczne i estetyczne, Finanse, Podróże i turystyka.

Od samego początku  stawiamy na reklamę/ promocję natywną, optymalnie przygotowaną pod wyszukiwarki, dlatego ponad 80% czytelników trafia na nasz portal, poszukując odpowiedzi na pytania w Internecie!

Pisane treści mogą być wspierane również przez tradycyjne banery reklamowe, nasz serwis oferuje dużą różnorodność graficznych form.

Jednak o tym co będzie najbardziej optymalne dla Twojej firmy, możemy powiedzieć dopiero po wspólnej rozmowie / spotkaniu.

Naszej Redakcji zaufały dziesiątki marek ze środowiska medycyny estetycznej i branży beauty. Nie zwlekaj, napisz, zadzwoń, spotkaj się z nami i przekonaj się o efektywności naszych form promocji!

Zapraszamy do kontaktu z Redakcją