W warszawskim Teatrze Sabat odbył się wyjątkowy wieczór z francuską marką kosmetyków profesjonalnych Maria Galland Paris. Wśród zaproszonych gości znaleźli się klienci marki, dziennikarze pism i portali beauty, wśród których nie mogło zabraknąć redakcji Zatoki Piękna. Gościem specjalnym wydarzenia była znana polska aktorka, Małgorzata Pieczyńska.

 

Na scenie teatru Sabat Izabela Michalska-Durak, marketing manager powitała zgromadzonych gości i oficjalnie rozpoczęła event marki zatatuowany Paryskie Sekrety Piękna.

Marka Maria Galland Paris narodziła się we Francji w marcu 1962 roku, w tym roku obchodzi więc swoje 60. urodziny. Kosmetyki Maria Galland pokochały najpierw paryżanki, a potem cały świat. Kosmetyki marki można kupić w 8. tysiącach gabinetów kosmetycznych i spa na całym świecie.

Grażyna Dos Santos, fot. AKPA
Grażyna Dos Santos, fot. AKPA

Podczas wydarzenia historię marki oraz ideały, jakimi się kieruje, przedstawiła dyrektor generalna filii eksportowej z Francji, Grażyna Dos Santos. - Maria Galland Paris jest ekspertem w dziedzinie anti age czyli produktach zapobiegających starzeniu się skóry. Mamy bogatą ofertę, około 180 produktów do twarzy oraz 30 do ciała, a także produkty do makijażu. Możemy odpowiedzieć na różnego typu problemy związana ze skórą. Wszystkie produkty są bardzo dobrej jakości. Dużo inwestujemy w aktywne i wyrafinowane składniki oraz badania. Zależy nam na jakości. Cieszy nas, że klientki, które odkryją produkt, chcą mieć go na stałe w swoich łazienkach - powiedziała Grażyna Dos Santos.

Sonia Skalec, Katarzyna Olszewska
Sonia Skalec, Katarzyna Olszewska

Katarzyna Olszewska, główny szkoleniowiec marki oraz dyrektor działu kosmetyki profesjonalnej Sonia Skalec przedstawiły nowości Maria Galland Paris, które weszły na polski rynek. Znalazła się wśród nich francuska recepta piękna, opracowana specjalnie dla skóry wrażliwej linia - SENSI'REPAIR. Produkty zawierają m.in. probiotyki, ferment miodu szwajcarskiego, olej sezamowy, aloes, ekstrakt z rumianku i arniki oraz składniki ochronne. Mimo że marka specjalizuje się w produktach do twarzy, swoją premierę miały także dwie linie do ciała. W serii SOURCE D'ENERGIE znajduje się kolekcja sześciu produktów, m.in. peeling, mleczko do ciała, olejek, balsam, rewitalizująca mgiełka. Seria ta to zastrzyk energii dla ciała i ducha. Z kolei SECRET DE BEAUTE to seria czterech produktów do ukierunkowanej pielęgnacji, wśród nich znajdziemy odświeżający antyperspirant ze składnikami minimalizującymi owłosienie, żel dla zmęczonych nóg, preparat antycellulitowy oraz wygładzający krem przeciwstarzeniowy do ciała.

Nigdy nie próbowałam produktów Maria Galland Paris, nie byłam też w SPA, gdzie kosmetyczki pracują na tych produktach. Wielokrotnie jednak widziałam reklamy tej marki i byłam bardzo ciekawa tych produktów. Dziś dopiero miałam szansę ich doświadczyć, popróbować. Bardzo podoba mi się konsystencja tych produktów i ich zapachy - powiedziała aktorka Małgorzata Pieczyńska.

Sekrety Piękna Maria Galland, fot. AKPA
Sekrety Piękna Maria Galland, fot. AKPA

Po części oficjalnej goście uczestniczyli w uroczystej kolacji przy akompaniamencie pianisty, następnie wzięli udział w spektaklu rewiowym The Best Of Sabat w Teatrze Sabat.

- To był magiczny wieczór, jak zwykle zorganizowany przez Nova Group na najwyższym poziomie. Największe emocje pojawiły się podczas spektaklu, w którym wystąpiła kilkakrotnie na scenie sama Małgorzata Potocka. Jednak niewątpliwymi gwiazdami spotkania były francuskie kosmetyki Maria Galland Paris, które nie bez przyczyny kojarzą się z luksusem i przyjemnością. Moim faworytem po prezentacji nowej linii produktów do skóry wrażliwej jest Maria Galland Sensi’Repair Serum 140. Urzekła mnie jego lekka i jedwabista konsystencja. Już włączyłam do codziennej pielęgnacji. - podsumowuje Estera Gabczenko, redaktor naczelna Zatoki Piękna.

Więcej informacji o produktach na mariagalland.info.pl