Premiera nowej linii peelingów Probiome Peel i prezentacja Instytutu Przyszłości Skeyndor – właśnie temu poświęcono Weekend Pełen Gwiazd, który odbył się w dniach 15-17 października w hotelu Gwiazda Morza Resort Spa & Sport we Władysławowie. Wśród gości pojawiła się Miss Polonia Natalia Gryglewska. Nie mogło podczas tego wydarzenia zabraknąć też redakcji Zatoki Piękna. 

 

Weekend pełen nowości, atrakcji i świetnej zabawy – to wszystko czekało na gości oraz redakcje zaproszone na Weekend Pełen Gwiazd, zorganizowany przez firmę Nova Group i markę Skeyndor. 

 

Weekend Pełen Gwiazd

- To wyjątkowe wydarzenie pod wieloma względami. Odbywa się ono w wyjątkowym miejscu w Gwieździe Morza. Nasz zespół razem z twórcami tego miejsca przeszedł cały proces od etapów projektu architektonicznego, po wykonanie całej strefy SPA z dużą powierzchnią zabiegową i miejscem dla relaksu. Oprócz szerokiej oferty oraz ogromnej otwartości na potrzeby i pomysły naszych Klientów chcemy oddać do użytku platformę on-line, która wesprze działania naszych partnerów biznesowych. – mówił prezes Nova Group Andrzej Chmielewski.

W wydarzeniu jako gość specjalny wziął udział także Jordi Morcillo - właściciel marki Skeyndor, dla którego również było to ważne spotkanie. Weekend Pełen Gwiazd był bowiem pierwszym od wybuchu pandemii międzynarodowym eventem poza granicami Hiszpanii.

 - W przyszłym roku mamy 10. rocznicę współpracy Nova Group i Skeyndor. Nasza współpraca się rozwija, spotykamy się z państwem już po raz kolejny na eventach oraz na wyjazdach do Barcelony, a już wkrótce przygotowujemy kolejny wyjazd do nowego instytutu wzorcowego otwartego w tym roku. Bardzo tęskniliśmy za spotkaniami z wami, gdyż żadne webinary nie zastąpią spotkań i wymiany doświadczeń – powiedział Jordi Morcillo.

 

Premiera peelingów Probiome Peel 

W programie eventu nie zabrakło też premier, zwłaszcza nowej linii peelingów Probiome Peel zawierających m.in. kwas glikolowy, mlekowy, jabłkowy czy pirogronowy. Peelingi z tej serii, niebawem dostępne w gabinetach w całej Polsce, mają nie tylko regenerować skórę, ale też odbudowywać jej mikrobiom.

- Probiome Peel to absolutna nowość, nie tylko w gamie naszych produktów, ale i na rynku peelingów chemicznych. Dzięki działaniu peelingów, skóra nie tylko wygląda lepiej, ale też lepiej funkcjonują wszystkie jej warstwy. W Skeyndor stworzyliśmy taki peeling, który dba przede wszystkim o zdrowie skóry. Korzystamy ze składników, które dbają o utrzymanie równowagi mikrobiomu na powierzchni skóry. Na 1 cm naszej skóry żyje ponad 1000 000 mikroorganizmów, które pełnią kluczową rolę w jej prawidłowym funkcjonowaniu. I my to funkcjonowanie wspieramy. W gabinecie kosmetycznym i na co dzień. – mówiła Margaret Beals, szkoleniowiec marki Skeyndor.

Trzy dni spotkań pozwoliły zaprezentować gościom nowości zabiegowe i produktowe, a także zapewnić im moc atrakcji, w tym widowisko iluzjonisty Tomasza Juszy czy bankiet w stylu Hollywood. 

 

Natalia Gryglewska ambasadorką marki Skeyndor

W gronie przedstawicieli hoteli i gabinetów SPA z całej Polski mieliśmy okazje poznać bliżej markę Skeyndor. Współorganizowany przez nią Weekend Pełen Gwiazd okazał się idealną okazją także do zaprezentowania jej ambasadorki – Miss Polonii Natalii Gryglewskiej.


Zabiegi z produktami Skeyndor w SPA Gwiazda Morza

Do dyspozycji gości były także wspaniałe saunarium i baseny w hotelu Gwiazda Morza Resort Spa&Sport i – ze względu na położenie obiektu – spacery brzegiem morza. Organizatorzy przygotowali też specjalne atrakcje dla mediów: zaplanowane zabiegi na ciało i twarz w SPA Gwiazda Morza, oczywiście z wykorzystaniem produktów marki Skeyndor.

- Nie był to mój pierwszy kontakt z preparatami Skeyndor, ponieważ w przeszłości testowałam już rewelacyjny zabieg Corrective z efektem botox-like. Tym razem zdecydowałam się na ujędrniający zabieg na twarz Eternal.– przyznała Estera Gabczenko, redaktor naczelna Zatoki Piękna.

Jest to intensywna pielęgnacja anti-aging, w której za pomocą liposomów dostarczane są komórki macierzyste ze szwajcarskiej jabłoni Uttwiler Spatlauber. Daje to efekt natychmiastowej odnowy skóry, a dodatkowa zawartość krzemu, peptydów i kwasu hialuronowego przywraca jej gęstość i zapewnia głębokie nawilżenie.

Międzynarodowi trenerzy podczas prezentacji innowacyjnych peelingów i zabiegów, premiera starannie opracowanej linii nowych peelingów kwasowych, a do tego uroczysta kolacja w Hollywoodzkim stylu oraz właśnie możliwość przetestowania kolejnych produktów Skeyndor sprawiły, że już nie możemy się doczekać kolejnych spotkań i poznania nowych produktów. 

Więcej na temat produktów Nova Group na www.novagroup.pl