Nasza rzeczywistość w czasie pandemii została zdominowana przez webinary i spotkania on-line. Na szczęście eventy w branży beauty znów wracają do gry! Jak widzimy są bardzo chętnie organizowane przez salony urody czy kliniki medycyny estetycznej, ale takiego wydarzenia w Tczewie jeszcze nie było! Jak mówią same uczestniczki Beauty Eventu, jest to ciekawa forma przekazania wiedzy o nowych technologiach i o nowych zabiegach, zarówno na ciało, jak i na twarz. Ale nie tylko! Zobaczcie sami.

 

Oglądaj relację!

Podczas Beauty Event, którego pomysłodawczynią jest Iwona Zielińska, właścicielka Kosmetologia Zielińska: - Pomysł na zorganizowanie eventu zrodził się z potrzeby mojej i klientek, aby jeszcze bardziej je uświadomić w kwestii kosmetologii.

Panie i Panowie mogli poznać nowoczesne urządzenia do zabiegów na twarz i ciało: BLOOMEA, SINAPSI, EXIMIA TITANIUM, EPILSTAR, a także francuską markę kosmetyczną Mansard, która doskonale wspomaga i uzupełnia działanie aparatury. Dzięki temu efekty zabiegów są jeszcze trwalsze.

Partnerem wydarzenia była firma BiNatural, dystrybutor laserów kosmetycznych i sprzętu dla medycyny estetycznej. - Jest nam niezmiernie miło uczestniczyć w tym evencie, ponieważ główną ideą powstania firmy było to, że klienci są najważniejsi.

- W naszym portfolio mamy w zasadzie cały park maszyn. Zarówno urządzenia do twarzy, czyli bardzo popularna BLOOMEA, teraz urządzenie SINAPSI, które na ostatnich targach LNE zostało wyróżnione jako „Innowacja LNE”. Następnie mamy technologię do ciała, czyli EXIMIA TITANIUM, która jest  bardzo mocną platformą zabiegową, która pozwala w czasie rzeczywistym dostarczać efekty w redukcji tkanki tłuszczowej, czy np. nasz laser diodowy do epilacji - najmocniejszy na rynku - 6000 watów. Każde z tych urządzeń wyróżnia się czymś, jest inne, skuteczne i dające efekty, bo to jest najważniejsze w naszej branży. Dzięki temu nasi klienci również się wyróżniają na swoim lokalnym rynku i swoim klientom mogą zaproponować unikatowe zabiegi i technologie. - powiedział redakcji Zatoki Piękna Grzegorz Krystosiak, właściciel BiNatural.

Kosmetologia Zielińska w Tczewie dysponuje szerokim wachlarzem zabiegów z wykorzystaniem urządzeń Hi-Tech oraz na bazie profesjonalnych kosmetyków.

- Oprócz technologii, którymi bazujemy, które posiadamy w swoim gabinecie, oferujemy również dobór pielęgnacji domowej, kosmetyki i holistyczne podejście do klientki. Mansard to jest marka kosmetyczna, która skradła moje serce, z fenomenalnym składem. Genialne kosmetyki, każdemu będę polecać. - podkreśliła Iwona Zielińska, właścicielka Kosmetologia Zielińska.

- BiNatural kocha Francję, kocha francuskie produkty. Laboratoria Mansard znalazły się w naszej ofercie przede wszystkim dlatego, że jest to marka techniczna, jest to marka, która cudownie wspomaga działanie aparatury. Jest to marka, która nie jest tylko i wyłącznie pielęgnacją, ale marka, która ma skutecznie przeciwdziałać problemom: czy to przebarwieniom, czy to trądzik, czy poprawa elastyczności skóry. - mówiła Milena Krystosiak, właścicielka BiNatural.

W wydarzeniu w Hotel & Gościniec nad Wisłą wzięło udział ponad 100 osób, co już dla Iwony Zielińskiej, pomysłodawczyni Beauty Eventu, było ogromnym sukcesem.

Gratulujemy i czekamy na kolejne edycje!

 

Więcej o zabiegach na stronie Kosmetologia-Zielinska.pl

Materiał powstał we współpracy z BiNatural.pl