Prezentacja technologii i marek kosmetycznych, konsultacje oraz testy produktów, a w ramach finału - koncert Mateusza Ziółko – ostatni dzień sierpnia spędziliśmy na świętowaniu 2. urodzin kliniki Panorama Beauty w Bladowie w Borach Tucholskich.

 

Sierpień dla kliniki Panorama Beauty jest miesiącem wyjątkowym, ponieważ właśnie wtedy przypada rocznica jej otwarcia. W tym roku, w czasie urodzinowego eventu zaproszeni goście świętowali wspólnie z całym zespołem kosmetologów oraz właścicielami marki BiNatural, która dostarcza klinice kosmetyki marek Mansard i Deecar oraz technologie hi-tech. - Cieszymy się, że możemy świętować drugie urodziny Panorama Beauty. Współpraca układa się nam bardzo dobrze. Jest to klient, który ceni sobie jakość, sprawdzone urządzenia oraz marki kosmetyczne – powiedział nam Grzegorz Krystosiak, właściciel BiNatural.

Panorama Beauty w Bladowie króluje w rankingach najlepszych salonów urody w Kujawsko-Pomorskim. W menu zabiegowym dostępne są procedury zarówno na twarz, jak i na ciało, a medycynę estetyczną całkowicie zdominowały tutaj najnowsze technologie hi-tech. - W Panoramie Beauty stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo oraz efekt zabiegowy, dlatego jednym z naszych głównych dostawców jest BiNatural, który jest dostawcą urządzeń Hi-Tech. Nasze motto to: Panorama Beauty - z miłości do piękna. Codziennie, każdego dnia, chcemy, aby nasi klienci czuli się tu wyjątkowo – podkreśliła w rozmowie z Zatoką Piękna Emilia Wojciechowska, właścicielka Panorama Beauty.

 

Oglądaj relację z urodzin! 

 

2. urodziny salonu kosmetycznego Panorama Beauty w Bladowie, którym patronowała redakcja Zatoki Piękna, były okazją nie tylko do świętowania, ale też do przyjrzenia się technologiom od BiNatural. - Panorama Beauty to miejsce wyjątkowe, stawia tylko na najlepsze rozwiązania. Cieszymy się, że BiNatural jest częścią tego pięknego projektu. Znajdziecie tutaj Państwo całą masę cudownych rozwiązań, począwszy od Sinapsi, poprzez Bloomea, a na bezbolesnej epilacji skończywszy za pomocą lasera EpilSTAR i oczywiście redukcja tkanki tłuszczowej przy pomocy urządzenia Eximia – wyliczała Zatoce Piękna Milena Krystosiak, właściciel BiNatural.

Urodziny Kliniki Panorama Beauty
Urodziny Kliniki Panorama Beauty

Salon dysponuje m.in. urządzeniem Sinapsi, pierwszym na świecie laserowym iniektorem. Łączy ono hybrydowy laser z pulsacyjnym RF, elektrotransferem i medycznym fillerem, dzięki czemu pozwala błyskawicznie osiągnąć efekt wypełnienia zmarszczek, zagęszczenia skóry czy zmniejszenia widoczności rozstępów.

W klinice przeprowadza się też zabiegi modelingu skóry urządzeniem Bloomea dającym efekt resurfacingu laserowego. Panorama Beauty wyposażona jest ponadto w sprzęt Eximia, który łączy aż pięć technologii i umożliwia przeprowadzanie skutecznych zabiegów laserowych oraz usuwania tkanki tłuszczowej.

Uroczyste świętowanie 2. urodzin kliniki Panorama Beauty, które odbyło się 31 sierpnia, zakończył wspaniały koncert Mateusza Ziółko. Po jego występie rozlosowano darmowe zabiegi i rozdano prezenty. Nie zabrakło też czasu na konsultacje. To ważne też dla zaproszonych gości, którzy mają okazję korzystać z zabiegów w salonie. - Miałam zagościć tylko na chwilę, miały być takie szybkie efekty przed latem, a zagościłam tutaj na dłużej – mówiła nam Katarzyna, jedna z klientek Panorama Beauty.

Nieustanny rozwój kliniki i nacisk na nowe technologie oraz zabiegi nieinwazyjne o trwałych efektach procentuje. - Panorama Beauty to zdecydowanie lider, jeśli chodzi o rynek Borów Tucholskich – podkreśliła Milena Krystosiak z BiNatural.

Materiał powstał we współpracy z BiNatural.pl