20 lipca 2022 r. odbyło się uroczyste otwarcie salonu Dr Irena Eris BEAUTY PARTNER w Sofitel Grand Sopot. To 7 placówka rozwijana w modelu współpracy z najlepszymi hotelami w Polsce. W klimatycznych wnętrzach 5* hotelu będzie można skorzystać z nowoczesnych technologii Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System, autorskich zabiegów na twarz i ciało oraz masaży.

 

Oglądaj relację z otwarcia!


Przybyłych gości powitała Jolanta Łapińska – dyrektor rynku profesjonalnego i członek zarządu Dr Irena Eris S.A. Gościem honorowym wydarzenia była Pani dr Irena Eris, która symbolicznie przecięła wstęgę i ogłosiła otwarcie salonu.

Spotkanie uświetniło wielu znakomitych gości, w tym Pani Wiceprezydent Sopotu Magdalena Czarzyńska - Jachim. Nie zabrakło również przedstawicieli mediów Vogue, Zatoka Piękna, Prestiż Trójmiejski, esopot.pl, influencerek, partnerów biznesowych marki Dr Irena Eris, m.in. z FPFF w Gdyni, przyjaciół i gości Sofitel Grand Sopot.

Joanna Łukomska, Jolanta Łapińska, Inga Jarosz-Wawryniuk, Joanna Łodygowska, Estera Gabczenko
Joanna Łukomska, Jolanta Łapińska, Inga Jarosz-Wawryniuk, Joanna Łodygowska, Estera Gabczenko


Uroczyste spotkanie było okazją do zaprezentowania nowoczesnych technologii Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System, autorskich zabiegów na twarz i ciało oraz masaży.

REVICORE Hi-Tech System służy przeprowadzaniu zabiegów synergicznych w obszarze twarzy i ciała. Za jego pomocą można w jednym zabiegu łączyć do trzech technologii. Dzięki wzajemnemu oddziaływaniu przyspieszają one odnowę naskórka i pozwalają uzyskać lepsze efekty w krótkim czasie.

Jak twierdzą specjaliści Dr Irena Eris BEAUTY PARTNER w Sofitel Grand Sopot, kombinacje zabiegów dobiera się w zależności od potrzeb skóry. REVICORE Hi-Tech System, czyli mówiąc wprost zintegrowany system profesjonalnej pielęgnacji, umożliwia przykładowo przeprowadzenie mikrodermabrazji z mezoterapią bezigłową i dermadrenage, oxybrazji z radiofrekwencją (RF) czy liposukcji ultradźwiękowej z wykorzystaniem technologii podczerwieni z masażem próżniowym. O ile pierwsze dwie kombinacje służą regeneracji skóry, o tyle trzecia pozwala wyszczuplić określone partie ciała.

Inspirujące rozmowy, pokazy zabiegów, możliwość wykonania badania skóry były okazją do interesujących rozmów i wspólnego świętowania. Wspaniałą atmosferę umiliła wiolinistka grająca francuskie utwory, a o wykwintny poczęstunek zadbała restauracja Grand Blue w przepięknym ogrodzie z widokiem na morze. To był niezapomniany wieczór w nadmorskim kurorcie!

Dr Irena Eris, Estera Gabczenko, Paweł Orfingier, Dmitrij Gabczenko
Dr Irena Eris, Estera Gabczenko, Paweł Orfinger, Dmitrij Gabczenko

 

Zapraszamy do Dr Irena Eris Beauty Partner w Sopocie

Materiał powstał we współpracy z Dr Irena Eris Kosmetyczne Instytytuty