Redakcja Zatoki Piękna odwiedza najpiękniejsze SPA w całej Polsce. Tym razem zabieramy Was z wizytą do Hotelu Beskid z najlepszym SPA w Nowym Sączu, gdzie pod czujnym okiem specjalistów i z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii możecie zadbać o swoje ciało, o twarz i zrelaksować się. Gold SPA otwarte jest zarówno dla gości hotelowych, jak i mieszkańców Nowego Sącza i okolic. To jest naprawdę wyjątkowe SPA. Dlaczego? Sami zobaczycie.

 

Oglądaj relację!

 

- Otwierając nasze Gold SPA myśleliśmy o podejściu do klienta w sposób kompleksowy. Wychodzimy do Państwa z inicjatywą: daj luz głowie i ciału, czyli My się Tobą zaopiekujemy, oddaj się w nasze ręce, my zrobimy to bardzo dobrze dla Ciebie. - mówi Kamila Popiela, Dyrektor Hotelu Beskid w Nowym Sączu

- W Gold SPA mamy 6 gabinetów, w tym jeden przeznaczony dla podwójnego wykorzystania. Możemy z niego korzystać przy zabiegach, umówić się z koleżanką, przyjaciółką lub z partnerem na zabiegi na ciało, jak również na masaż. Zakończeniem zabiegu może być relaksująca kąpiel.

- Wprowadziliśmy do naszego SPA również najwyższej jakości technologie, jeśli chodzi o urządzenia na ciało i twarz. Wiemy dobrze, że relaks, przyjemność, ale i zdrowie, to jest najważniejsze. - podkreśla p. Kamila Popiela.

 

Zaawansowane zabiegi w Gold SPA 

Nowoczesne SPA przypominają coraz częściej gabinety medycyny estetycznej. Nie inaczej jest w Gold SPA by Hotel Beskid. Można się tutaj poddać kojącym masażom, zadbać o swoje dłonie i stopy, zrobić piękny makijaż, ale też skorzystać z bardziej zaawansowanych technologii.

Endermologia LPG Alliance, dzięki której pięknie wymodelujesz sylwetkę, fala uderzeniowa Storz Medical, która rozprawi się z cellulitem, laser diodowy Primelase, który pomoże Ci trwale usunąć niechciane owłosienie. Kriolipoliza CoolTech, która wymrozi zbędny tłuszcz, Alma Spadeep pozwoli pozbyć się niechcianych centymetrów, oponki na brzuchu czy podwójnego podbródka. Nie zapominajmy o twarzy, tutaj z pomocą przychodzi kompleksowa pielęgnacja i rewitalizacja skóry Geneo.

Oczywiście spektrum wskazań i zabiegów z użyciem urządzeń hi-tech jest tutaj dużo większe, ale po szczegóły zapraszamy Was na konsultacje do profesjonalistów, czyli wspaniałych kosmetolożek, które czekają na Was w Gold SPA  codziennie.

W Gold SPA znajdziecie również fitokosmetyki włoskiej marki Vagheggi, które zachwycają nie tylko doskonałym składem, ale też obłędnie pachną.

Dopełnieniem gabinetów zabiegowych jest sala fitness. Możesz tu poprawić kondycję fizyczną, jak również zadbać o swoją sylwetkę i dobre samopoczucie.

Na terenie Gold SPA znajduje się również piękna strefa Wellness, z nowoczesnym basenem w kolorze blue, z dodatkowymi atrakcjami w postaci wodospadu czy masaży wodnych, jak również strefa saun ze strefą relaksu i jacuzzi. Mieszkańcom Nowego Sącza polecam seanse saunowe z saunamasterem, a także inhalacje w grocie solnej. Można się tutaj doskonale zrelaksować po długim dniu pracy w domu lub w biurze.

Jesteśmy przekonani, że Gold SPA by Hotel Beskid ma doskonałą ofertę dla każdego, zarówno jeśli szukasz odrobiny relaksu, jak i skutecznych zabiegów na twarz i ciało.