W warszawskiej restauracji Belvedere 9 maja odbyła się konferencja prasowa prezentująca szczytowe osiągnięcie współczesnej endormologii - technologię Alliance. Po 30 latach badań nad regeneracją i stymulacją tkanek powstało urządzenie, które jednocześnie redukuje tkankę tłuszczową, wygładza cellulit oraz ujędrnia skórę. Nowy patent pozwala na skrócenie czasu zabiegu oraz uzyskanie mniejszej ilości powtórzeń w celu zoptymalizowania efektów. W konferencji udział wzięła Wydawca serwisu Zatoka Piękna Estera Gabczenko.

 

Goście zostali powitani przez Katarzynę Nadolną Dyrektor Generalną ITP S.A., Karinę Dudek-Miracką oraz doktora Krzysztofa Mirackiegowłaścicieli Kliniki Miracki - jednej z najnowocześniejszych i największych w Polsce klinik medycyny estetycznej, w której portfolio znajdują się kompleksowe zabiegi z zakresu laseroterapii, medycyny i dermatologii estetycznej, kosmetologii high-tech, chirurgii plastycznej, laryngologii i ginekologii estetycznej.

Katarzyna Nadolna, Karina Dudek-Miracka / Mat. prasowe

Wiele lat temu francuska marka LPG stworzyła unikalne urządzenia do naturalnej stymulacji i regeneracji komórkowej. Dzisiaj mam przyjemność zaprezentować Państwu najmłodsze dziecko w tej technologii, a jednocześnie najbardziej unikalne. Dzięki zastosowaniu najnowszego patentu od dzisiaj terapia staje się wielowymiarowa i - jak żadna inna - tak dopasowana do potrzeb Pacjenta - mówił podczas prezentacji technologii Alliance dr Miracki.

Rewolucyjna technologia opracowana przez markę LPG połączyła w jednej głowicy trzy aspekty niezbędne dla uzyskania najlepszych efektów odmłodzenia skóry. Jednocześnie redukuje tkankę tłuszczową, wygładza cellulit oraz ujędrnia skórę. Alliance jeszcze bardziej precyzyjnie i skutecznie pozwala na leczenie tkanki łącznej z pełnym poszanowaniem rodzaju skóry poddanej zabiegowi. Zwraca uwagę na jej delikatność, włóknistość czy brak elastyczności. To jedno z najlepszych narzędzi dla medycyny sportowej, fizjoterapii i medycyny estetycznej.

Impreza miała charakter śniadania prasowego - o poczęstunek zadbała restauracja Belvedere, serwując pyszne, lekkie śniadanie i owocowe koktajle.

Wydawca serwisu Zatoka Piękna Estera Gabczenko miała okazję porozmawiać z dr Krzysztofem Mirackim oraz Kariną Dudek-Miracką o możliwościach urządzenia Alliance.

Polecamy też:  Wywiad z Katarzyną Nadolną, Dyrektor Generalną ITP S.A.

Pani Katarzyna reprezentuje markę LPG w Polsce. Jak podkreślała w swoim wystąpieniu: endermologie to nie tylko zabieg – to styl życia, który pozwala na długo zachować młody i atrakcyjny wygląd, dobre samopoczucie i zdrowie. To terapia, która jako jedna z nielicznych może być stosowana u kobiet w ciąży, po zabiegach operacyjnych, w tym również po zabiegach mastektomii u kobiet.

 

Technologia endermologie® ALLIANCE

Po 30 latach badań francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent enermologie® Alliance służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu (30 minut) oraz ilość powtórzeń zabiegu.

Znane ze swojej skuteczności automatyczne rolki zostały wzbogacone o zmotoryzowaną klapkę, która umożliwia wielowymiarową penetrację tkanki. Wymagane dotychczas trzy różne ruchy głowicą zabiegową, dzięki nowemu patentowi łączącemu zmotoryzowaną rolkę i klapkę, zostały zastąpione przez prosty system styku głowicy ze skórą, co gwarantuje jeszcze bardziej komfortowy zabieg, jednocześnie oddziałujący na 3 aspekty: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu oraz ujędrnianie skóry stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Prezentacja urządzenia wykorzystującego technlogię Alliance. Źródło: mat. prasowe
Prezentacja urządzenia wykorzystującego technologię Alliance. Źródło: mat. prasowe

 

Technologia Alliance została wyposażona w dodatkowe akcesoria:

  • unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance (ASI), umożliwiający przeprowadzanie zabiegu przy jednoczesnym, precyzyjnym dostosowywaniu się do jakości tkanki, jej delikatności, włóknistości, braku elastyczności itp.
  • tablet, który pozwala kontrolować cały proces terapeutyczny, rozpoczynając od wprowadzenia danych pacjenta, poprzez diagnozę tkanki w obszarach zabiegowych oraz rekomendację protokołów zabiegowych z ustawieniem trybu leczenia. Gwarantuje to wysoki standard bezpieczeństwa zabiegu i możliwość dopasowania do różnych problemów terapeutycznych.

Alliance posiada moduł do zabiegów na twarz ERGOLIFT, która  dynamicznie stymuluje komórki skóry w obrębie twarzy i szyi, aktywując wzrost produkcji naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Technologia Alliance dostępna jest w dwóch opcjach: wersja mobilna Alliance oraz wersja z łóżkiem Alliance LAB.

Wskazania: wyszczuplanie i modelowanie sylwetki, poprawa jędrności skóry na różnych obszarach, redukcja cellulitu, odmładzanie, działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni i stawów.