1 / 52

fot. Dorota Kozakiewicz-Lejderman

Marka Dr Irena Eris już po raz drugi była partnerem Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, który odbywał się w dniach 17 – 22 września.

 

Za nami kolejna edycja Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Jak co roku przejście Gwiazd czerwonym dywanem z hotelu Mercure do Teatru Muzycznego przyciągnęło tłumy wielbicieli polskiego kina. Makijażyści marki Dr Irena Eris zadbały o  "hollywoodzki look” gwiazd i uczestniczek festiwalu.

Za kulisami festiwalowej Strefy Piękna pojawiło się wiele znanych twarzy, m.in. Maria Sadowska, Anna Smołowik, Marianna Zydek, Sonia Bohosiewicz, Małgorzata Potocka, Monika Olejnik.

Królowały make-up'y, w których główną rolę grają usta, mocne wyraziste klasyki, a także pięknie rozświetlona skóra.

Tak jak Festiwal, marka Dr Irena Eris to tradycja, kunszt i niepowtarzalność. Dr Irena Eris ceni oryginalność, wspiera kobiety w realizacji ich życiowych pasji i celów. Buduje holistyczny świat, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, dopieści zmysły, zatroszczy się o ciało. Przez cały czas Festiwalu do dyspozycji gości była wyjątkowa Strefa Piękna marki Dr Irena Eris, w której wizażystki marki pomogły polskim Gwiazdom w przygotowaniu „hollywoodzkiego looku”.