Czerwony dywan, błyski fleszy, tłumy turystów i plejada polskich gwiazd. To może oznaczać tylko jedno. 23 Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Byliśmy tam z kamerą, żeby zobaczyć jak Gwiazdy przygotowują się do uroczystej gali odciśnięcia dłoni w Alei Gwiazd. Zobaczcie koniecznie nasz wideo reportaż, będziecie zaskoczeni, jakie sekrety skrywają polskie gwiazdy!

 

Oglądaj reportaż wideo!

   

 

Jakie atrakcje przygotowali organizatorzy Festiwalu Gwiazd?

Przegląd najciekawszych spektakli teatralnych sezonu, nocne "Kino pod gwiazdami", kameralne recitale, sesje autografowe i w końcu wielka gala odciśnięcia dłoni w Alei Gwiazd w całkiem nowym kształcie. To jednak nie wszystko, co mogliśmy zobaczyć podczas czterech festiwalowych dni.

Ciekawym elementem tegorocznego Festiwalu Gwiazd była specjalna strefa piękna, przygotowana przez Medical Clinic Podhale oraz firmę ITP S.A. - czołowego dostawcę opatentowanych technologii medycyny estetycznej w Polsce. 

- 23. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach jest dla nas wielkim wydarzeniem, ponieważ pierwszy raz nasza klinika, która się mieści u podnóża Tatr, może być w tym miejscu. Medical Clinic Podhale, dzięki temu festiwalowi stała się znana od morza do Tatr - powiedziała w rozmowie z redakcją Anna Przygodzka-Szczepaniak, właścicielka Medical Clinc Podhale.

- Jest to festiwal coraz bardziej wszechstronny. Mamy wielu gości ze świata piękna, relaksu, kosmetyki i dbania o zdrowy styl życia. To bardzo miło, że też w tę stronę takie aktywności są organizowane - potwierdza Katarzyna Skrzynecka, aktorka i wokalistka, która w tym roku odcisnęła dłoń w Alei Gwiazd.

Swój trwały ślad w Międzyzdrojach pozostawili także: Iga Cembrzyńska, Mirosław Baka, Paweł Deląg, Grażyna Wolszczak, Natalia Rybicka, Adam Myjak, Krzysztof Cugowski, Maciej Miecznikowski. Wśród gwiazd, które w tym roku odcisnęły dłonie znalazł się również Jarek Jakimowicz, który jak się okazało, zrobił to już po raz drugi. Opowiedział nam przy tym historię "zaginionej" dłoni. 

- Była to pierwsza dłoń w Alei Gwiazd. W ogóle Festiwal Gwiazd zaczął się tu odbywać, po tym jak kręciliśmy tu Młode Wilki. To jest ta plaża, to jest ten hotel, to jest ten piasek, to jest to morze. Dla mnie to jest bardzo sentymentalne i wzruszające - wspomina Jarek Jakimowicz.

To nie jedyny sekret, jaki aktor zdradził naszej redakcji. Okazuje się, że dużym zainteresowaniem zarówno "Cichego", jak i innych artystów przybyłych na Festiwal Gwiazd, cieszyły się zabiegi estetyczne: termolifting Zaffiro, zabieg pielęgnacyjny Geneo czy Endermologia Alliance.

- Kiedy rozmawiamy z wieloma znanymi osobami, staramy się poznać ich potrzeby, żeby tak naprawdę najlepiej dopasować technologię i zabiegi do ich potrzeb - podkreśla Małgorzata Śliwińska, Marketing Manager ITP. S.A.

- Cieszymy się, że gwiazdy nam zaufały, skorzystały z wielu zabiegów, które mieliśmy dostępne dzięki naszemu wsparciu i partnerowi ITP. S.A. Mamy nadzieję, że będzie widać to dzisiaj, ten glam, który będzie bił od gwiazd podczas dzisiejszej gali - powiedziała nam tuż przed uroczystą galą Anna Przygodzka-Szczepaniak, właścicielka Medical Clinic Podhale.

Zobacz bekstejdż z nagrań i rozmów z gwiazdami!