Premiera nowych technologii, konsultacje ze specjalistami, a w ramach niespodzianki - gość specjalny Sylwia Bomba – tak 28 kwietnia Klinika Piękna AMEA w Starogardzie Gdańskim świętowała swoje 1 urodziny. Była też reprezentacja Zatoki Piękna. I trzeba przyznać, bawiliśmy się doskonale. Zobaczcie sami!

 

Oglądaj naszą relację!

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie. 

Gościem specjalnym Kliniki Piękna AMEA w Starogardzie Gdańskim była Sylwia Bomba, ambasadorka zabiegu modelującego sylwetkę Eximia. Na co zwróciła uwagę gwiazda programu Gogglebox już na wejściu do kliniki?

- Pierwszą rzeczą, która rzuciła mi się w oczy wchodząc do kliniki AMEA jest niesamowita atmosfera. Łzy wzruszenia zarówno u właścicielek, jak i u pracownic. Niesamowita serdeczność i naprawdę szczera, sympatyczna atmosfera. - powiedziała w rozmowie z Zatoką Piękna Sylwia Bomba.

W czasie urodzinowego eventu zaproszeni goście świętowali również z całym zespołem kosmetologów oraz przedstawicielami marki BiNatural, która dostarcza klinice kosmetyki marek Mansard i Deecar oraz technologie hi-tech. - Jesteśmy niezmiernie dumni, ponieważ obie panie właścicielki zaufały nam od samego początku i kompleksowo wyposażyliśmy klinikę. - powiedział Grzegorz Krystosiak, właściciel BiNatural.

 

Premiery w Klinice Piękna AMEA

Agnieszka Arym oraz Anna Wons-Sobolewska, właścicielki Kliniki Piękna AMEA stawiają na nieustanny rozwój kliniki i nacisk na nowe technologie oraz zabiegi nieinwazyjne o trwałych efektach. - Rozwijamy się cały czas pod względem hi-tech i dbamy o to, żeby nasi klienci mogli zadbać o każdą partię swojego ciała - powiedziała nam Agnieszka Arym.

Nic dziwnego, że głównym punktem wieczoru była premiera nowych zabiegów i urządzeń, które już są dostępne w klinice. 

Jedno z nowych urządzeń, który wprowadziła Klinika Piękna AMEA to NeoPuls - urządzenie kosmetologiczne, które korzysta z ultradźwięków, aby niwelować cellulit, uwydatniać mięśnie i redukować objętość tkanki tłuszczowej w zaledwie 30 min. 

- Myślę, że dla panów bardzo ciekawa rzecz. Nie będą musieli chodzić na siłownię. Jest to maszyna, która stymuluje mięśnie. - podkreśliła Anna Wons-Sobolewska.

Druga nowość działa na skórę poprzez bezpieczne i skuteczne mikroperforacje. Dzięki niemu będzie można zniwelować blizny, zmarszczki, zmiany potrądzikowe, wyrównać koloryt skóry.

Klinika Piękna AMEA w Starogardzie Gdańskim łączy kosmetologię hi-tech, laseroterapię, a także terapie manualne i holistyczną pielęgnację SPA, w tym zabiegi w unikalnej kapsule Iyashi Dôme.

Po więcej informacji na temat zabiegów zapraszamy do Amea Klinika Piękna