III edycja konferencji Lato z BiNatural odbyła się w Krakowie i przyciągnęła liczne grono specjalistów z branży Beauty. Wydarzenie stanowiło doskonałą okazję do zdobycia nowej wiedzy, zapoznania się z kolejnymi technologiami, produktami i protokołami zabiegowymi. Organizatorem konferencji był butikowy dystrybutor urządzeń i kosmetyków do gabinetów medycyny estetycznej i kosmetologii - firma BiNatural. 

 

Oglądaj relacje wideo!

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje.

Konferencję rozpoczął Grzegorz Krystosiak, współwłaściciel firmy BiNatural, który powitał uczestników i prelegentów. Wśród gości specjalnych znalazł się przedstawiciel firmy Lightfective, Eyala Revivo, który przybył prosto z Izraela. Jego prezentacja wprowadziła uczestników w świat nowej technologii lasera ledowego, dedykowanej m.in. do walki z cellulitem.

Grzegorz Krystosiak
Grzegorz Krystosiak

- Zaprezentowałem dzisiaj technologię, opartą na Power LED od Lightfective, unikalną i innowacyjną technologię z Izraela, kraju start-upów, niosącą przesłanie dla segmentu medycznego w temacie redukcji tłuszczu, technologię polegającą na wytwarzaniu wysokiej energii i temperatury w celu niszczenia komórek tłuszczowych. – powiedział redakcji Zatoka Piękna Eyal Revivo. 

Podczas konferencji odbył się również panel poświęcony laseroterapii, prowadzony przez Francisco Martineza Rilo, eksperta firmy Leaseir z Hiszpanii. Zaprezentował on szeroki wachlarz możliwości związany z wykorzystaniem laserów, co stanowiło cenną lekcję zarówno dla doświadczonych specjalistów w tej dziedzinie, jak i dla tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z zabiegami laserowymi.

- Depilacja jest jednym z najbardziej pożądanych zabiegów estetycznych na świecie, więc wydajność polega na posiadaniu odpowiedniej technologii i odpowiedniego szkolenia, aby jak najlepiej wykorzystać swoją inwestycję, dlatego właśnie technologia jest tak ważna. – podsumował Francisco Martinez Rilo.

Po prelekcjach producentów przyszedł czas na panele dotyczące tematów z zakresu ciała, twarzy, trychologii oraz protokołów zabiegowych, które poprowadziła szkoleniowiec BiNatural, Karolina Chudzyńska-Gawart.

Karolina Chudzyńska-Gawart
Karolina Chudzyńska-Gawart

Konferencja Lato z BiNatural nie tylko dostarczyła cennych informacji, ale również otworzyła nowe możliwości rozwoju zawodowego. W trakcie przerw kawowych uczestnicy mieli okazję do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z profesjonalistami z branży Beauty. 

Estera Radziemska
Estera Radziemska

- Takie wydarzenia, jak to dzisiaj Lato z BiNatural, pomagają mi wprowadzać usprawnienia do salonu, dostosowywać posiadane już zabiegi i technologie również do pory roku. – podzieliła się wrażeniami jedna z uczestniczek Estera Radziemska.

- Współpracę z BiNatural cenię sobie za unikatowe technologie, które bardzo mocno wzbogacają ofertę naszej firmy. – podsumowała kolejna uczestniczka Joanna Gawrylak.

Joanna Gawrylak
Joanna Gawrylak

Redakcja Zatoki Piękna miała ogromną przyjemność ponownie uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu, a kolejna okazja na spotkanie z zespołem BiNatural nadarzy się już jesienią w Warszawie. 

Dmitrij Gabczenko, Francisco Martinez Rilo i Grzegorz Krystosiak
Dmitrij Gabczenko, Francisco Martinez Rilo i Grzegorz Krystosiak

 

Materiał powstał we współpracy z BiNatural.pl