1 / 37

III edycja konferencji Lato z BiNatural była doskonałą okazją dla spotkania się specjalistów z branży Beauty, zdobycia nowej wiedzy, a także zapoznania się z nowymi technologiami, produktami i protokołami zabiegowymi. Wydarzenie odbyło się tym razem w Krakowie w luksusowym Hotelu Stradom House. Uczestników zaprosiła firma BiNatural, butikowy dystrybutor urządzeń i kosmetyków do gabinetów medycyny estetycznej. 

 

Uczestników oraz prelegentów konferencji Lato z BiNatural przywitał Grzegorz Krystosiak, współwłaściciel firmy BiNatural.

Po raz kolejny gościem specjalnym wydarzenia był przedstawiciel firmy Lightfective, Eyala Revivo, który przybył prosto z Izraela. Jego prezentacja wprowadziła uczestników w świat premierowej technologii lasera ledowego, wykorzystywanego m.in. do walki z cellulitem.

W trakcie konferencji odbył się również panel poświęcony laseroterapii, który poprowadził Francisco Martinez Rilo, ekspert firmy Leaseir z Hiszpanii. Przedstawił on zalety i możliwości związane z wykorzystaniem laserów. Prezentacja była cenną lekcją biznesową zarówno dla tych już pracujących z laserami, jak i tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z zabiegami z użyciem laserów.

Po prelekcjach producentów rozpoczęły się panele poświęcone tematom z zakresu ciała, twarzy, trychologii oraz protokołów zabiegowych, które poprowadziła szkoleniowiec BiNatural Karolina Chudzyńska-Gawart

W trakcie przerw kawowych uczestnicy mieli możliwość nawiązania kontaktów, wymiany wiedzy i doświadczeń z profesjonalistami z branży. Spotkanie dostarczyło nie tylko cennych informacji, ale również inspiracji oraz możliwości poszerzenia horyzontów zawodowych.

Redakcja Zatoki Piękna ponownie miała przyjemność brać udział w wydarzeniu. Zapraszamy do oglądania naszej fotorelacji, a więcej informacji na temat konferencji Lato z BiNatural już niebawem w reportażu wideo.

 

Materiał powstał we współpracy z BiNatural.pl