Odmładzanie i upiększanie w nowym wymiarze - właśnie pod takim hasłem odbył się Dzień otwarty w Centrum Medycznym Gunarys w Gdańsku. Punktem kulminacyjnym wydarzenia była premiera lasera tulowego.

 

Oglądaj relację wideo!

 

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

 

Centrum Medyczne Gunarys w Gdańsku działa już od dwóch lat i jest miejscem stworzonym z troską o każdy szczegół, włączając w to tak nowe technologie, jak i wystrój kliniki, który tworzy kojący dla pacjenta klimat. W placówce oprócz specjalistów chirurgii pracują też lekarze z zakresu takich specjalności, jak dermatologia, radiologia, ginekologia, urologia, laryngologia czy diabetologia. Ich wiedza i doświadczenie łączą się tutaj z możliwościami, jakie dają najnowsze urządzenia do zabiegów medycyny estetycznej. Pacjenci mogli przekonać się o tym m.in. podczas dnia otwartego, który odbył się 8 września.

To unikatowe miejsce stworzyła lek. Joanna Gunarys, specjalistka chirurgii ogólnej, która w klinice przeprowadza m.in. zabiegi z zakresu plastyki powiek, medycyny estetycznej oraz labioplastyki. - Klinika Gunarys jest już 2 lata na rynku trójmiejskim i zawsze od samego początku stawiamy na najnowsze technologie i najlepsze rozwiązania dla naszych pacjentów. Dlatego dzisiaj ogłaszamy premierę nowego lasera tulowego – powiedziała naszej redakcji podczas wydarzenia lek. Joanna Gunarys, specjalistka chirurgii ogólnej, właścicielka Centrum Medycznego Gunarys.

 

Dzień otwarty w Centrum Medycznym Gunarys

Aby lepiej poznać gdańską klinikę, można było wziąć udział w dniu otwartym, w ramach którego pacjenci zyskali szansę przetestowania kosmetyków premium i otrzymania indywidualnego planu pielęgnacji, a ponadto skorzystali z bezpłatnej konsultacji z lek. Joanną Gunarys czy wreszcie zrelaksowali się przy pysznym poczęstunku. Głównym punktem wydarzenia była jednak prezentacja nowości – lasera tulowego wyprodukowanego przez Wontech. Podczas eventu oprócz konsultacji odbyły się również pokazy zabiegów.

Możliwość poznania technologii lasera tulowego była wyjściem naprzeciw wszystkim pacjentkom, które marzą o tzw. baby face. Więcej powiedział nam o niej m.in. przedstawiciel dystrybutora. - Z pomocą lasera tulowego możemy wykonywać zabiegi związane z odmłodzeniem pacjenta, możemy go użyć też przy rozstępach i bliznach. Takim głównym wskazaniem jest baby face, ponieważ rekonwalescencja po tym zabiegu jest naprawdę bardzo szybka. Laser tulowy przede wszystkim posiada szereg różnego rodzaju badań – powiedział Zatoce Piękna Michał Pisarek, dyrektor sprzedaży Euroscalemed.

 

Laser tulowy w Centrum Medycznym Gunarys

Laser tulowy firmy Wontech jest urządzeniem unikatowym, ponieważ to jedyny na świecie laser ze skanerem frakcyjnym. Pozwala on na przeprowadzenie praktycznie bezbolesnych i zarazem skutecznych zabiegów z zachowaniem minimalnego okresu rekonwalescencji. Dzięki długości fali 1927 nm i możliwości regulacji parametrów można pracować w trybach nieablacyjnym, subablacyjnym oraz ablacyjnym, a wykonany nim zabieg daje znakomite efekty w postaci napięcia, rozświetlenia i odmłodzenia skóry.

- Laser tulowy posiada wiele zastosowań na problemy skórne, jednakże najczęściej jest rekomendowany dla pacjentów z przebarwieniami, z rozszerzonymi porami, wiotkością, uszkodzeniami posłonecznymi czy różnego rodzaju bliznami. Już przy pierwszym zabiegu 90% pacjentów widzi spektakularne efekty. Jest to rozjaśnienie skóry, zniwelowanie przebarwień, zniwelowanie rozszerzonych porów czy wiotkości skóry – opowiada lek. Joanna Gunarys.

Zabieg laserem tulowym trwa zaledwie 10-15 minut, pozwalając leczyć przebarwienia różnego pochodzenia bez bólu i długiego okresu rekonwalescencji. W razie potrzeby można go powtórzyć po czterech tygodniach, jednak spektakularne rezultaty są zauważalne już po zaledwie jednym zabiegu. - Wprowadzenie nowych technologii jest zawsze bardzo dobrym rozwiązaniem dla klinik, żeby pozyskać nowych pacjentów, rozszerzyć portfolio zabiegowe, a w szczególności jeżeli mamy do czynienia z tak unikatową technologią, jaką jest laser tulowy – dodała w rozmowie z naszą redakcją właścicielka Centrum Medycznego Gunarys.

- Dla firmy Euroscalemed jest to ogromny zaszczyt, że pani doktor Joanna Gunarys dołączyła do grona szczęśliwych posiadaczy jednej z najnowocześniejszych technologii na polskim rynku – podsumowała podczas wydarzenia Agata Bolda, specjalistka ds. kluczowych klientów Euroscalemed.

 

Pełna oferta zabiegowa Centrum Medycznego Gunarys na stronie gunarys.pl

Materiał powstał we współpracy z firmą Euroscalemed  euroscalemed.pl