Firma EuroScaleMed w momencie otwarcia nowej siedziby, jednocześnie uruchomiła centrum szkoleniowe przeznaczone do teoretycznego i przede wszystkim praktycznego kształcenia z nowych technologii dla medycyny estetycznej i technik wykonywania zabiegów. 

 

W ramach nowej aktywności dystrybutor uruchomił programy szkoleniowe Medical Masterclass i Beauty Masterclass – pierwszy kierowany do lekarzy, drugi do branży kosmetycznej. Do prowadzenia szkoleń Medical Masterclass mianowano lekarzy-trenerów: dr Agnieszkę Lew-Mirską (Self Esteem Aesthetic Clinic), dr Annę Ryczek oraz dr Gabriela Rucińskiego (Bellamed).

 

Oglądaj demo webinaru!

 

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

Już teraz dostępny jest pierwszy bezpłatny webinar na temat technologii lasera tulowego, epilacja już wkrótce! Szkolenie z technologii tulowej w dermatologii zostało poprowadzone przez dr Annę Ryczek. Drugie będzie dotyczyć epilacji laserowej, a poprowadziła je główna szkoleniowiec firmy EuroScaleMed, Katarzyna Piaseczna. Aby obejrzeć materiał wystarczy zarejestrować się na stronie dystrybutora. 

Pełna oferta szkoleń stacjonarnych i online na III i IV kwartał tego roku dostępna jest na stronie: euroscalemed.pl/szkolenia

Wśród tematów przewidziano endolifting z zastosowaniem kaniul, technologię pikosekundową, terapie łączone, a ich lista stale będzie się poszerzać. Wybierz termin i zgłoś udział już teraz!