Po okresie letnim i długich godzinach ekspozycji na słońce, przebarwienia na skórze, zmiany pigmentowe, zmarszczki, rozszerzone pory, to problem wielu kobiet. Skuteczną metodą w leczeniu tych zmian oraz remodelowaniu i odmładzania skóry są zabiegi laserem tulowym Lavieen. Zobacz zabieg i posłuchaj opinii lekarza medycyny estetycznej Wojciecha Drzazgi.

 

Oglądaj zabieg laserowy na twarz!

 

Jak podkreślił podczas wykonywania zabiegu dr Wojciech Drzazga, laser tulowy Lavieen jest laserem innowacyjnym w swojej skali na rynku urządzeń medycyny estetycznej. Daje możliwość pracy w trzech trybach: nieablacyjnym, sub-ablacyjnym i ablacyjnym.

 

Zastosowanie lasera tulowego Lavieen

- Wykonujemy bardzo dużo zabiegów tym laserem zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, również u osób młodych np. które mają blizny pourazowe. Stosujemy ten laser na rozstępy i np. na blizny po cięciu cesarskim, po porodzie. Jest to laser dostępny dla wszystkich pacjentów. Nie dość, że możemy go zastosować w bardzo wielu wskazaniach: zarówno w leczeniu starych blizn, w wybielaniu, w leczeniu zmian pigmentowych skóry – głównie wskazaniem jest melasma, przebarwienia na skórze, ale również ma działanie wygładzające, liftingujące, łagodzące delikatne zmarszczki, zwężające pory, powodujące również lekkie napięcie skóry  i wygładzenie - wyjaśnia lekarz.

 

Jak działa laser tulowy Lavieen?

- Laser ma określoną destynację w skórze i w tkance, czyli dochodzimy do górnych partii skóry właściwej, to jest taki ośrodek, w którym działa ten laser i dolnych partii tkanki podskórnej. Pacjent po zabiegach laserem tulowym, to pacjent wypoczęty, bardziej rozświetlony, z rozjaśnioną cerą - podsumowuje dr Wojciech Drzazga. 

 

Więcej na temat urządzeń Euroscalemed: euroscalemed.pl