Przedstawiamy Wam kolejną, nowoczesną technologię do zabiegów epilacji laserowej, która wykorzystuje dwie wiązki światła Nd-Yag 1064 nm oraz Aleksandryt 755 nm. Zobaczcie zabieg usuwania owłosienia oraz posłuchajcie, co na temat lasera Sandro Dual mówi lekarz medycyny estetycznej Martyna Gabryjelska-Janiszewska.

 

Oglądaj zabieg depilacji laserowej!

 

- Sandro Dual to idealny laser do usuwania owłosienia, a także wykorzystywany w skutecznych zabiegach dermatologicznych w zakresie zmian naczyniowych oraz w odmładzaniu skóry. Technologia High Bright Mode umożliwia operatorowi wykonanie zabiegów na skórach o ciemnej karnacji, wyższym fototypie, równie skutecznie i bezpiecznie przez cały rok. Włosy ciemne z dużą zawartością barwnika usuwane są dzięki emisji fali aleksandrytowej. Laser ten doskonale sobie radzi również z włosami jasnymi dzięki emisji fali neodymowo-yagowej. Fala neodymowo-yagowa zamyka drobne naczynia krwionośne odpowiedzialne za odżywianie mieszków włosowych - powiedziała dr Martyna Gabryjelska-Janiszewska, lekarz medycyny estetycznej, Klinika Pawlikowski w Łodzi.

- Innowacją w urządzeniu Sandro Dual jest możliwości wykorzystywania trybu hybrydowego, czyli możliwość łączenia dwóch długości fal światła, co zdecydowanie przekłada się na szybkość wykonywania zabiegu, na bezpieczeństwo, komfort, na skuteczność. Możemy stosować te fale naprzemiennie bądź razem, dzięki czemu uzyskujemy znakomite rezultaty terapeutyczne - podkreślił w rozmowie z naszą redakcją Marcin Słowiński, dyrektor handlowy Euroscalemed.

- Warto wspomnieć, że częstotliwość emisji impulsów oraz  duża plamka zabiegowa zapewniają szybki przebieg zabiegu również na dużych powierzchniach np. na nogach. Dlatego zabieg ten jest wykonywany bardzo szybko. Reasumując, laser Sandro Dual to idealne rozwiązanie do usuwania włosów jasnych, ciemnych, również na skórach o wyższym fototypie, w sposób szybki, bezpieczny i bezbolesny - podsumowała zalety technologii Sandro Dual dr Martyna Gabryjelska-Janiszewska

 

Więcej na temat urządzeń Euroscalemed: euroscalemed.pl