Rok po otwarciu Garden Clinic na gdańskiej Morenie możemy z dumą podsumować naszą działalność, która przyciąga około 3 tysięcy osób miesięcznie. Osób szukających profesjonalnej opieki w dziedzinie medycyny, medycyny estetycznej, kosmetologii, fizjoterapii, ale również sympatyków naszej zielonej restauracji Garden Food Cafe oraz aktywnych mieszkańców - nie tylko Moreny - którzy pokochali nasze fitness & spa.


Nowoczesny Park Maszynowy

Nasze gabinety są wyposażone w nowoczesny sprzęt, w tym zaawansowane lasery, które są kluczem do efektywnych i bezpiecznych zabiegów. Od redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu (za pomocą urządzeń wykorzystujących biostymulujący laser i światła LED, technologię mikrofal Coolwaves, pole elektromagnetycznym o wysokiej intensywności czy terapię falą uderzeniową) po wzmocnienie jędrności skóry (dzięki technologii radiofrekwencji mikroigłowej, fali ultradźwiękowej, Geneo czy wszechstronnej platformie laserowej łączącej lasery Er: YAG i Nd: YAG) – oferujemy szeroki zakres usług odpowiadających na różnorodne potrzeby naszych klientów i pacjentów.

Nowoczesne gabinety i urządzenia w Garden Clinic
Nowoczesne gabinety i urządzenia w Garden Clinic 

Zrównoważony Rozwój

Jednocześnie, od początku naszej działalności, zobowiązaliśmy się do polityki zrównoważonego rozwoju. Nasza jedna z trzech stref fitness przyczyniła się do redukcji 88kg CO2, co równa się posadzeniu 10 drzew. To osiągnięcie pokazuje, jak, dzięki wspólnym działaniom, możemy efektywnie redukować ślad węglowy. Ale Eco-Friendly Cardio i maszyny ECO-POWR™ to nie wszystko. Korzystamy również z biodegradowalny mat, a w naszej restauracji nie znajdziecie plastiku.

Garden Clinic
Garden Clinic

Zajęcia i Aktywność Klubowiczów

Kameralne fitness&spa Garden Clinic od początku działalności cieszyło się dużym zainteresowaniem. Stało się oazą dla tych, którym nie po drodze z tłocznymi klubami i dla tych, którzy po aktywności fizycznej, lubią zanurzyć się w basenie z przeciwprądem i dyszami masującymi lub zrelaksować się po ciężkim dniu w tepidarium. Fitness&Spa w Garden Clinic to również zajęcia grupowe – mamy ich około 40 tygodniowo i stale dostosowujemy ofertę do potrzeb naszych klubowiczów. Ulubione zajęcia naszych klientów to yoga, pilates, ladies dance&shape, zdrowy kręgosłup i boks. Od stycznia w ofercie Animal Flow! Z dumą możemy pochwalić się, że nasz najbardziej aktywny klubowicz odwiedził nas aż 272 razy w roku 2023.

Garden Clinic fitness
Garden Clinic fitness

Zespół Specjalistów

W Garden Clinic dysponujemy szerokim gronem specjalistów z różnych dziedzin medycyny, w tym: urologii i urologii estetycznej, ginekologii i ginekologii estetycznej, laryngologii, kardiologii, ortopedii, chirurgii, chirurgii plastycznej, dermatologii, dermatochirurgii, medycyny estetycznej. Nasz zespół to wykwalifikowani profesjonaliści, którzy dbają o najwyższy standard świadczonych usług. Niesłabnącą popularnością cieszy się również fizjoterapia, która oferuje szeroki zakres usług rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych w tym: rehabilitację ortopedyczną, przed i pooperacyjną, sportową, neurologiczną, postcovidową, w bólach kręgosłupa, a także rehabilitację fizjoterapeutyczną uroginekologiczną. Nowością są terapie w wodzie, które mamy nadzieję, będą cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem, bo doskonale wiemy, jak na wielu płaszczyznach mogą przynosić efekty.

Profesjonalny zespół Garden Clinic
fot. materiały prasowe Garden Clinic

Hi-Tech i Zrównoważony Rozwój w Służbie Piękna

Rok działalności Garden Clinic na gdańskiej Morenie to czas intensywnego rozwoju, innowacji i zobowiązania do zrównoważonego rozwoju. Dziękujemy wszystkim naszym Klientom i Pacjentom za zaufanie i zapraszamy do korzystania z naszych usług. W Garden Clinic łączymy nowoczesną technologię z naturą, by dostarczyć najlepsze rezultaty i wspierać zdrowy styl życia.

 

Materiał prasowy gardenclinic.pl