Firma Mesoestetic Polska w 2024 rok weszła z przytupem. Zaledwie chwilę po rozpoczęciu roku, bo 9 stycznia, w H15 Boutique Hotel w Warszawie odbyła się premiera nowości. Podczas wydarzenia świętowano również jubileusz marki.

 

Odświeżone i pełne premier portfolio produktów Mesoestetic – to niespodzianka, jaką polski oddział przygotował na rozpoczęcie nowego roku w branży beauty. Premiera nowości odbyła się we wtorek 9 stycznia w H15 Boutique Hotel w Warszawie. Event był również okazją do świętowania jubileuszu marki, która w Polsce jest obecna już od 20 lat, a od trzech lat prowadzi polski oddział. W wydarzeniu wzięła udział również nasza redakcja.

- Rok 2024 rozpoczynamy w Mesoestetic z przytupem. Spotykamy się na styczniowym evencie w Warszawie z naszymi klientami, by świętować 20-lecie Mesoestetic w Polsce. Oprócz tego prezentujemy dzisiaj nowości, nowa formuła cosmelan, dwie linie peelingów, jedna linia peelingów medycznych i druga linia peelingów estetycznych przeznaczonych dla kosmetologów. Jest to linia mesopeel oraz zabieg trądzikowy i pielęgnacja domowa blemiderm – powiedziała Zatoce Piękna Ewa Kozak, dyrektor zarządzająca Mesoestetic Polska.

Oglądaj naszą relację!

 

Cosmelan w nowej odsłonie i terapia do skór trądzikowych od Mesoestetic

Styczniowe spotkanie było wyjątkowym wydarzeniem, w którym oprócz całego zespołu marki udział wzięły również trenerki Mesoestetic. Ekspertki zaprezentowały nowości z portfolio Mesoestetic: nową formułę zabiegu cosmelan, dwie linie peelingów medycznych oraz estetycznych dla kosmetologów, a także terapię gabinetową i domową blemiderm do cer trądzikowych. Uwagę, oprócz odświeżonej formuły cosmelan, przyciągnęły nowe receptury produktów mesopeel, zawierające opatentowany peptyd o silnym działaniu regenerującym, który odnawia skórę po penetracji przez chemiczne substancje złuszczające.

Wisienką na torcie wydaje się być terapia blemiderm do zwalczania trądziku, w której wykorzystano kompleks blemiclear na bazie żółtnicy australijskiej i EGCG o udowodnionej skuteczności na wypryski trądzikowe. Nowa linia produktów obejmuje:
• żel-krem przeciw wypryskom do codziennego stosowania,
• żel regenerujący z kwasami AHA, BHA i PHA,
• suplement diety do cery tłustej z trzema szczepami probiotyków, prebiotykiem, biotyną i cynkiem,
• skoncentrowany żel na pojedyncze wypryski zapobiegający pojawianiu się przebarwień,
• maseczkę oczyszczającą z białą glinką i kwasami AHA i BHA.

Klienci poznali też zestaw blemiderm, profesjonalny program kuracji niedoskonałości spowodowanych trądzikiem do użytku w gabinetach. Jak tłumaczyła Zatoce Piękna Anna Drobnik, trener Mesoestetic Polska, blemiderm to terapia dla skór trudnych, trądzikowych. - Będzie to terapia gabinetowa, ale jednocześnie też z przygotowanymi suplementami pielęgnacyjnymi, kosmetykami do domu – mówiła.

 

Nowości 2024 od Mesoestetic okiem trenerów marki

Gościem specjalnym minionego eventu była Maria Madadha, międzynarodowy trener Mesoestetic, która podczas spotkania opowiedziała o firmie Mesoestetic, jej wartościach, innowacjach i rozwoju oraz o nowościach na 2024 rok.

- Mesoestetic to firma, która koncentruje się na działaniach opartych na badaniach i innowacjach o wartości naukowej, w końcu jesteśmy firmą farmaceutyczną. Mamy globalne, międzynarodowe doświadczenie. Jesteśmy przyzwyczajeni do działania na różnych rynkach, w różnych krajach, na różnych kontynentach, z różnymi typami skóry i różnymi fototypami. Myślę, że są to produkty, które zaspokoją potrzeby każdego typu skóry, włączając potrzeby ludzi w Polsce – wyjaśniała w rozmowie z Zatoką Piękna Maria Madadha, globalny trener Mesoestetic.

Nowości bliżej zaprezentowała Anna Drobnik, ekspert i trener Mesoestetic Polska, omawiając każdy z nowych produktów i nowe formuły już znanych i dostępnych produktów Mesoestetic. Naturalnie dużo uwagi poświęciła flagowemu produktowi marki, czyli terapii cosmelan.

- Nastąpiła ewolucja formuły, jeśli chodzi o nasz kultowy zabieg depigmentujący, czyli cosmelan. Zmieniło się w cosmelanie wiele. Zmieniły się konsystencje, zmieniły się przede wszystkim składniki aktywne, które absolutnie są dzisiaj współczesną odpowiedzią, jeśli chodzi o nie tylko starzenie się skóry, ale właśnie skuteczną terapię depigmentującą – tłumaczyła w rozmowie z naszą redakcją Anna Drobnik, trener Mesoestetic Polska.

Dopełnieniem tegorocznego portfolio marki będą peelingi mesopeel. - Oczywiście taką naszą dużą, ogromną grupą w nowym portfolio okazują się być peelingi. W tym momencie będziemy mieć dwie grupy peelingów, będą to peelingi medyczne i będą to rozwiązania estetyczne – zapowiedziała Anna Drobnik.

Adrianna Waś i Estera Gabczenko
Adrianna Waś (mesoestetic Polska)  i Estera Gabczenko (Zatoka Piękna)

Zwieńczeniem styczniowego wydarzenia Mesoestetic Polska był pokaz tańca z hiszpańskim akcentem. Odrobina rozrywki przypadła do gustu klientom, zwłaszcza że w tym roku będą mieli okazje do kolejnych wspólnych spotkań. Jak zapowiedziała Adrianna Waś, Brand Manager Mesoestetic Polska, w tym roku firma zaplanowała cykl szkoleń regionalnych, które – sądząc po zmianach w portfolio marki – najpewniej będą cieszyć się ogromnym zainteresowaniem.

Materiał powstał we współpracy z firmą Mesoestetic na mesoestetic.pl