Cykl wykładów poświęconych anti-aging i przebarwieniom oraz wyróżnienie dla Mesoestetic Pharma Group podczas XXIII Międzynarodowego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging. 

 

XXIII Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging, który odbył się w dniach 17-19 marca w Hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, zgromadził cenionych specjalistów z całego kraju. Kongres był okazją do wymiany doświadczeń, zdobycia cennej wiedzy wprost od najbardziej doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej, a także zapoznania się z ofertą biorących udział w wydarzeniu dostawców preparatów i urządzeń. Uczestnicy mogli odwiedzić m.in. stoisko Mesoestetic Poland. Firmę reprezentowali również lekarze, którzy podczas kongresu wygłosili budzące duże zainteresowanie wykłady. 

 

Oglądaj klip!

  

 

Anti-aging i przebarwienia oczami ekspertów Mesoestetic

Harmonogram XXIII Międzynarodowego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging był bardzo napięty. Uczestnicy mieli szansę wysłuchania wielu cennych wykładów, poznając nowe spojrzenie na najpopularniejsze terapie, zagadnienia z zakresu medycyny anti-aging okolic intymnych, skuteczne metody na redukcję przebarwień w przypadku skór naczyniowych czy planowanie terapii spersonalizowanych z wykorzystaniem biostymulatorów. Cztery z wygłoszonych prelekcji, pierwszego dnia kongresu, wygłosili lekarze reprezentujący firmę Meseoestetic Poland.

17 marca dr Marek Pitucha wygłosił wykład Biostymulacja personalizowana: anti-aging w planach terapeutycznych z wykorzystaniem stymulatorów i produktów do mezoterapii. Bardzo interesującą prelekcję przygotował również dr hab. n. med. Tomasz K. Wojdacz – w wykładzie Rola epigenetyki w zdrowym starzeniu się i spowalnianiu procesów starzenia nie zabrakło naukowego spojrzenia na medycynę anti-aging. Meseoestetic zaprosił również na wykład Depigmentacja i anti-aging okolic intymnych: Dermamelan Intima: prezentacja przypadków, który wygłosiła dr n. med. Dorota Roguś-Skorupska.

Cykl wykładów, na które zaprosiła firma Mesoestetic Poland, zamknęła prelekcja Uporczywe przebarwienia o różnej etiologii także w przypadku skór naczyniowych: skuteczne metody diagnozy i leczenia z zastosowaniem terapii Dermamelan autorstwa dr n. med. Ewy Kaniowskiej. Kompleksowe spojrzenie na wiele problemów estetycznych oraz zaprezentowanie znanych preparatów z nieco innej perspektywy sprawiło, że każdemu z wykładowców udało się dotrzeć do szerokiego audytorium.

 

Wyróżnienie dla Mesoestetic Pharma Group

Sukces wykładów nie było jedynym osiągnięciem Mesoestetic podczas XXIII Międzynarodowego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging. W sobotę, podczas uroczystej wieczornej gali „23 lata Razem” firma Meseoestetic Pharma Group otrzymała wyróżnienie od Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Specjalne podziękowanie za wieloletnią współpracę odebrała Ewa Kozak, Dyrektor Zarządzająca oddziałem Mesoestetic Poland.

- Chciałabym podziękować stowarzyszeniu za kilkanaście lat współpracy i chciałabym życzyć dalszego rozwoju. Bardzo dziękuję mojemu zespołowi, bo to jest najważniejsze, żeby współpracować i podążać w jednym kierunku – powiedziała Ewa Kozak, która podczas kongresu wygłosiła także ciekawy wykład O planowaniu i zarządzaniu kliniką.

Wyróżnienie, jakie podczas gali wręczyło uznanym firmom Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, pozwoliło uhonorować dostawców preparatów i urządzeń, którzy pomagają lekarzom przeprowadzać zabiegi medycyny estetycznej o najwyższym profilu bezpieczeństwa.

Więcej informacji na temat produktów firmy Mesoestetic na mesoestetic.pl