1 / 27

Wymiana doświadczeń, wykłady ekspertów, pokaz zabiegów na żywo – panel ekspercki Laser tulowy - światło w centrum uwagi zorganizowany przez EuroScaleMed zgromadził specjalistów dermatologii i lekarzy medycyny estetycznej z całego kraju. Całodzienne wydarzenie odbyło się 28 października w NYX Hotel Warsaw.

 

Panel ekspercki w całości poświęcony był laserowi tulowemu, omówione zostało zastosowanie urządzenia do leczenia przebarwień na różnych głębokościach skóry, redukcji blizn, liftingu i napięcia skóry, a także nowe wskazania: w leczeniu łysienia i bielactwie. Podczas wydarzenia uwagę poświęcono ponadto łączeniu zabiegów laserem tulowym z laserem pikosekundowym, a oprócz wykładów i dyskusji odbył się również pokaz zabiegów na żywo.

Podczas panelu głos zabrali główni eksperci: dr Michał Kaniowski, specjalista dermatologii z Kaniowscy Clinic oraz dr Anna Ryczek, specjalista dermatologii z EsteDerm, wystąpił również Tim Lowritch, dyrektor handlowy Wontech oraz Katarzyna Piaseczna, główny szkoleniowiec EuroScaleMed. Rolę prowadzącej wydarzenie objęła gościnnie Estera Gabczenko, redaktor naczelna Zatoki Piękna, która była partnerem medialnym spotkania. 

Innowacyjność, możliwość pracy w trzech trybach (nieablacyjnym, subablacyjnym, ablacyjnym), krótki okres rekonwalescencji, ogromne możliwości terapeutyczne, szybki zwrot z inwestycji - to kilka z wielu rzeczy, na jakie zwrócili uwagę specjaliści, z którymi rozmawialiśmy o laserze tulowym. Więcej na te temat już wkrótce pokażemy w naszej relacji wideo z wydarzenia. 

Panel ekspercki Laser tulowy - światło w centrum uwagi okazał się ogromnym sukcesem firmy  Euroscalemed i to nie tylko ze względu na całokształt wydarzenia. Podczas spotkania dystrybutor urządzenia otrzymał od Tima Lowritsch, przedstawiciela Wontech, wyróżnienie Best European Business Partner. Jak zapowiedział na koniec panelu Michał Słowiński, prezes EuroScaleMed, kolejne szkolenia z udziałem znakomitych ekspertów, odbędą się m.in. w Centrum szkoleniowym EuroScaleMed w Łodzi.

Pełna oferta szkoleń stacjonarnych i online dostępna jest na stronie: euroscalemed.pl/szkolenia

Materiał powstał we współpracy z dystrybutorem lasera tulowego EuroScaleMed

Zdjęcia: Adam Grochocki Zatoka Piękna