8 października 2023 roku firma Nova Group wraz z marką Skeyndor, zabrały swoich klientów w wyjątkową, Kosmiczną Podróż, która wystartowała w Hotelu Marriott w Warszawie. Na pokładzie tego wydarzenia znaleźli się nie tylko klienci marki Skeyndor, ale także reprezentanci prasy branżowej i lifestylowej, a także Eksperci marki Skeyndor, którzy specjalnie na tę okazję przylecieli z Hiszpanii.

 

Oglądaj relację!

Podczas eventu marka Skeyndor odkodowała receptę na Wieczne Piękno z najnowszą odsłoną, kultowej już, linii ETERNAL, a także udowodniła, że Przyszłość jest Teraz, dzięki konceptowi MEGAN, który opiera się na synergicznym działaniu innowacyjnego urządzenia i wyjątkowych kosmetyków.

- Dzisiaj jest dla nas wyjątkowy dzień. Następna konferencja Nova Group i Skeyndor, to przede wszystkim relaunch jednej z najbardziej rozpoznawalnych kultowych linii z Skeyndor, linii Eternal. Premiera nowego urządzenia Megan. - mówił w rozmowie z Zatoka Piękna Andrzej Chmielewski, Prezes Nova Group.

Za Skeyndor stoi ponad 50 lat historii. Nasze mocne strony to: nauka, technologia oraz osiągane rezultaty, zarówno w zastosowaniu domowym, jak i profesjonalnym. Najnowsza technologia zaprezentowana w naszych formułach związana jest z systemem dostarczania. Korzystamy z technologii dronów, aby zapewniać docelowym komórkom określone składniki. - dodała Pepi Gullien, ekspertka z Hiszpanii.

Część konferencyjną uświetnił także pokaz laserowy grupy artystycznej MultiVisual, a w świąteczny nastrój wprowadził panel dotyczący najnowszych zestawów świątecznych Skeyndor.

Skeyndor Gala
Dmitrij Gabczenko, Aleksandra Wolf, Andrzej Chmielewski, Estera Gabczenko

Wieczorem, podczas uroczystej Gali, na Kosmicznych Podróżników czekała moc atrakcji – rozdanie Międzygalaktycznych Nagród dla klientów marki Skeyndor m.in. za Najlepszy Debiut Roku czy Najlepszą Sprzedaż w roku 2022, a także Quiz wiedzy o kosmosie, który na pewno zaskoczył każdego Podróżnika tego wydarzenia.

 

Międzygalaktyczne Nagrody otrzymali: 

Kosmiczna Podróż Skeyndor
Laureaci nagród marki Skeyndor

WYJĄTKOWA EKSPOZYCJA MARKI SKEYNDOR

Laureat: Hotel META (Szczyrk)

NAJLEPSZY DEBIUT SPRZEDAŻOWY 2023

Laureat: Hotel DOM ZDROJOWY (Jastarnia)

NAJDŁUŻSZY STAŻ WSPÓŁPRACY

Laureat: Hotel SIELANKA NAD PILICĄ (Warka)

NAJWIĘKSZA AKTYWNOŚĆ W SOCIAL MEDIACH

Laureat: AMBRA DAY SPA (Kraków)

NAJWIĘKSZA SPRZEDAŻ PRODUKTÓW DETALICZNYCH

Laureat: Salon Urody JOLANTA SKĄPSKA (Radom)

NAJLEPSZA SPRZEDAŻ ZABIEGÓW NA TWARZ

Laureat: IP CLINIQ Instytut Piękna (Rzeszów)

NAJWIĘKSZY WZROST SPRZEDAŻY - EX AEQUO

Laureat: GWIAZDA MORZA RESORT SPA & SPORT (Władysławowo)

Laureat: Hotel STOK SKI & SPA (Wisła)

NAJWYŻSZA SPRZEDAŻ ROKU 2022

Laureat: Hotel ARŁAMÓW

AMBASADOR MARKI SKEYNDOR

Laureat: SIELSKO ANIELSKO WELLNESS & SPA (Białka Tatrzańska)

 

Materiał powstał we współpracy z firmą Nova Group