Już 20 sierpnia o godz. 17:00, spotkamy się w ogrodach Radisson Blu Hotel Sopot, Thera Wellness na wyjątkowym wydarzeniu organizowanym przez kobiety dla kobiet. Trening dla ciała i ducha, czyli mental fitness z elementami pilatesu poprowadzi Justyna Bolek. Gościem specjalnym aktywnego popołudnia będzie wokalistka i reżyserka Maria Sadowska, ambasadorka Oslo Skin Lab.

 

Jak mówi Justyna Bolek, trenerka fitness, dyplomowana trenerka personalna, autorka własnego sportowego konceptu Slavica, ekspertka w mediach, doktorantka oraz wykładowczyni AWFiS:

Każda forma aktywności sportowej jest dobra, dopóki ćwiczenia wykonujesz poprawnie. Liczy się jakość, a nie ilość! I dodaje – Bardzo się cieszę na to spotkanie, bo pilates, to świadomość ciała, dobrej jakości sen, lepsza pamięć oraz koncentracja.

 

Organizatorem wydarzenia jest firma Oslo Skin Lab, skandynawska marka specjalizująca się w pielęgnacji skóry od wewnątrz, której flagowym produktem jest The Solution Beauty Collagen, czyli bioaktywny kolagen o udowodnionym naukowo działaniu spowalniającym procesy starzenia.

W Oslo Skin Lab głęboko wierzymy w filozofię slow-age, mówiącą o tym, że każda z nas może podchodzić do upływu czasu z szacunkiem, a nawet sympatią. Tworzymy suplementy o działaniu spowalniającym i opóźniającym procesy starzenia, dzięki którym kobiety na całym świecie dbają o swoją skórę i czują się w niej dobrze - mówi Natalia Zgorzelska, Commercial Manager z Oslo Skin Lab.

Krystyna Hartenberger-Pater, dyrektor marketingu hotelu Radisson Blu z Sopotu, dodaje: Od samego początku naszą intencją było stworzenie miejsca dalece wykraczającego poza ramy klasycznego hotelarstwa. Stawiamy na kompleksowość, wiedzę i potrzeby naszych Gości, dlatego rozwijamy się w kierunku tak cenionej idei wellbeingu. Filozofia Thera Wellness oparta jest na holistycznym podejściu do zdrowia i piękna. Kojące rytuały i terapie pielęgnacyjne, naturalne kosmetyki, Dom Jogi z cyklicznie prowadzonymi sesjami, a wszystko to w otoczeniu kojącej zieleni z szumem morskich fal w tle.

Na uczestniczki wydarzenia czeka beauty bar Oslo Skin Lab, z wodą, sokami, matcha i smoothie. Na miejscu zapewniamy maty jogowe. Liczba miejsc ograniczona.