Klinika L.A. Beauty, która dotychczas rozwijała swoją działalność w Szczecinie, w sobotę 5 sierpnia oficjalnie otworzyła swoją nową siedzibę w Gdańsku. W wydarzeniu wzięła udział także nasza redakcja.

 

L.A. Beauty działa już od marca 2019 roku. To właśnie wtedy w Szczecinie pojawił się pierwszy oddział kliniki, która w kolejnych latach rozrosła się o kolejną placówkę na mapie Szczecina. Z powodu dużego zainteresowania pacjentów z Trójmiasta i okolic, właścicielki kliniki Aleksandra Lendzion oraz dr Izabela Wierzbicka zdecydowały się stworzyć trzeci punkt, tym razem już w Gdańsku.

 

Oglądaj wideo relację!

 

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

 

Uroczyste otwarcie L.A. Beauty w Gdańsku

Elegancka recepcja, przestronne gabinety, nowoczesne technologie – to wszystko podczas uroczystego otwarcia kliniki L.A. Beauty w Gdańsku mogli podziwiać zaproszeni goście. Tego dnia właścicielki kliniki opowiedziały nam m.in. o wartościach ich firmy.

- Jest to nowa lokalizacja, ale de facto oprócz lokalizacji nie zmieniliśmy tutaj nic. Nadal zostają te same wartości L.A. Beauty, czyli jakość, profesjonalizm i najlepsze sprzęty – powiedziała nam Aleksandra Lendzion, współwłaścicielka L.A. Beauty Gdańsk. Nie oznacza to, że w klinice na gdańskim Garnizonie przy ul. Hemara zabraknie nowości.

- L.A. Beauty to szeroki wachlarz usług. Jest to miejsce, w którym znajdziecie medycynę estetyczną, kosmetologię, ginekologię oraz ginekologię estetyczną, a także nowość, trychologię – wyliczała w rozmowie z Zatoką Piękna Emilia Trojanowska-Lendzion, współwłaścicielka L.A. Beauty Gdańsk.

 

Od medycyny estetycznej do trychologii

Nowa placówka dysponuje licznymi metodami zabiegowymi. W gabinetach dostępne są lasery, urządzenie do terapii falą akustyczną, sprzęt do endermologii, urządzenie do radiofrekwencji mikroigłowej czy lampa LED do fototerapii wykorzystywanej w terapii łysienia i wypadających włosów. W parku maszynowym kliniki nie brakuje ponadto laserów do zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej.

L.A. Beauty Gdańsk, jako klinika medycyny estetycznej i kosmetologii, stawia na dbałość o pacjenta, bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów i wysoką jakość sprzętu. Pracują w niej wyłącznie wykwalifikowani kosmetolodzy z tytułem magistra, natomiast zabiegi z medycyny estetycznej wykonuje tylko lekarz.

- Kochani pacjenci, będę na was czekać tutaj w Gdańsku. Możecie zapisywać się na wizyty i z pewnością mam ochotę zaskoczyć was tym pięknym miejscem, które nawiązuje zarówno do tematyki nadmorskiej, jak i łączy trochę naszego klimatu ze Szczecina – zaprosiła podczas uroczystego otwarcia dr Izabela Wierzbicka, lekarz medycyny estetycznej, współwłaścicielka L.A. Beauty Gdańsk.

Więcej o ofercie zabiegowej na L.A. Beauty