Profhilo to innowacyjny preparat na bazie kwasu hialuronowego, który znajduje zastosowanie w zwalczaniu pierwszych oznak starzenia się skóry. Jakie efekty daje w zabiegach na twarz? Więcej o zabiegu Profhilo opowiedziała nam dr Izabela Wierzbicka, lekarz medycyny estetycznej L.A. Beauty w Szczecinie.

 

Oglądaj zabieg Profhilo!

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

Pojawienie się pierwszych oznak starzenia skóry twarzy, to stresujący moment w życiu każdej kobiety. Szybka reakcja i poddanie się zabiegom estetycznym może jednak spowolnić ich nasilanie się. Dobre efekty daje tutaj innowacyjny preparat Profhilo, o którym więcej usłyszeliśmy podczas wizyty w szczecińskiej klinice medycyny estetycznej L.A. Beauty.

- Jeżeli chodzi o pierwsze oznaki starzenia się skóry twarzy, najczęściej sięgam po Profhilo. Jest to preparat bezpieczny, nie wymagający dużej rekonwalescencji. Jest stabilizowany termicznie, co stanowi jego unikalną formułę – tłumaczy dr Izabela Wierzbicka, lekarz medycyny estetycznej i współwłaściciel L.A.Beauty.

 

Co to jest Profhilo?

Profhilo to innowacyjny preparat nagradzany na licznych międzynarodowych kongresach medycznych, który pozwala odzyskać kontur twarzy i zredukować zmarszczki. Dzięki wielopoziomowemu działaniu preparat neutralizuje zwiotczenie skóry, co jest możliwe poprzez wpływ nie tylko na skórę, ale i na tkankę podskórną.

 

Na czym polega zabieg Profhilo na twarz i jakie daje efekty?

- Zabieg polega na iniekcji preparatu w pięć ściśle określonych punktów na twarzy. Praktycznie od razu widać pierwsze efekty zabiegu. Jest to efekt uniesienia, nawilżenia oraz poprawy jakości skóry. Jest to zabieg całoroczny i praktycznie bezbolesny – przekonuje dr Izabela Wierzbicka.

Możliwości kliniki medycyny estetycznej L.A. Beauty przy pojawieniu się pierwszych oznak starzenia się skóry twarzy nie kończą się oczywiście na zabiegu Profhilo. - Warto również wspomnieć o preparacie Viscoderm hydrobooster, który przeznaczony jest m.in. na trudne okolice, takie jak drobne zmarszczki w okolicy ust czy kurze łapki przy oczach – dodaje lekarka. 

Zapraszamy na zabiegi do kliniki L.A. Beauty

Materiał powstał we współpracy z IBSA Poland