Chociaż preparaty z kwasem hialuronowym stosowane są głównie w odmładzaniu twarzy, ich właściwości pozwalają także ujędrnić skórę ciała. Najlepszym przykładem jest Profhilo Body, który działa na wiotką skórę brzucha, a nawet ramion. Więcej o zabiegu Profhilo Body opowiedziała nam dr Izabela Wierzbicka z kliniki L.A. Beauty w Szczecinie.

 

Oglądaj zabieg Profhilo Body!

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

 

Podczas wizyty w szczecińskiej klinice medycyny estetycznej L.A. Beauty przyjrzeliśmy się nie tylko samej placówce, ale i zabiegom w niej wykonywanym. Jak powiedziała nam jego współwłaścicielka, do najczęściej przeprowadzanych zabiegów estetycznych należy Profhilo, zarówno na twarz, jak i na ciało.

- Profhilo to nie tylko preparat na twarz, ale również na ciało. Profhilo Body stosujemy głównie na wiotkiej skórze brzucha czy na tzw. pelikanach na ramionach - mówi dr Izabela Wierzbicka, lekarz medycyny estetycznej i współwłaściciel L.A.Beauty, a także prowadząca szkolenia z zakresu użycia Profhilo dla IBSA DERMA Polska.

 

Co to jest Profhilo Body?

Profhilo Body to preparat do wielopoziomowej przebudowy skóry, który po śródskórnym podaniu wykazuje działanie naprawcze. Jego wysoka jakość wynika z faktu, że Profhilo zawiera ultraczysty kwas hialuronowy, bez chemicznych czynników stabilizujących. Produkt wykazuje też zdolność optymalnej integracji z tkanką, dzięki czemu równomiernie się rozprowadza.

- Profhilo Body to preparat oparty na kwasie hialuronowym stabilizowanym termicznie. Ma on głównie działanie nawilżające oraz zagęszczające skórę. W Profhilo Body mamy podobnie jak w Profhilo na twarz 10 punktów iniekcji, które zaznaczamy na wiotkiej skórze brzucha oraz na ramionach. Podajemy w nie kwas hialuronowy w ściśle określonej objętości – tłumaczy dr Izabela Wierzbicka.

 

Jakie efekty dają zabiegi Profhilo Body?

Jak dodaje ekspertka, rezultaty nie są natychmiastowe, a pełna seria składa się z dwóch zabiegów Profhilo Body. - Pierwsze efekty widoczne są po ok. 2 tygodniach od wykonania zabiegu, natomiast zalecane jest wykonanie kolejnego zabiegu po miesiącu – mówi.

Dla uzyskania optymalnych efektów oraz komfortu pacjentki istotna jest też pielęgnacja pozabiegowa. - W zestawie Profhilo Body znajdują się plastry pozabiegowe, które przyspieszają proces gojenia. Ponadto pacjentka otrzymuje krem do stosowania w domu – dodaje dr Izabela Wierzbicka.

 

Zapraszamy na zabiegi do kliniki L.A. Beauty

Materiał powstał we współpracy z IBSA Poland