Kompleksowe zabiegi medycyny estetycznej, terapie łączone, indywidualne podejście do pacjentów, usługi z zakresu fizjoterapii - m.in. tym poszczycić może się klinika medycyny estetycznej L.A. Beauty w Szczecinie, którą z kamerą odwiedziła redakcja Zatoki Piękna.

 

Oglądaj naszą relację!

Ostatnio odwiedziliśmy nową klinikę L.A. Beauty w Szczecinie, gdzie mieliśmy okazję porozmawiać z dr Izabelą Wierzbicką oraz Aleksandrą Lendzion, właścicielkami kliniki oraz przyjrzeć się prowadzonym tu zabiegom, a także terapiom łączonym.

 

L.A. Beauty, czyli klinika piękna w Szczecinie

Klinika medycyny estetycznej L.A. Beauty to miejsce, w którym dba się nie tylko o urodę, ale też o komfort i zdrowie pacjentów. Oprócz zabiegów medycyny estetycznej, m.in Profhilo i Profhilo Body, wykonywane są tu zabiegi z zakresu kosmetologii czy fizjoterapii. Pacjenci mogą liczyć na bezpłatne konsultacje i diagnozę problemów oraz rekomendację odpowiednich zabiegów estetycznych.

- Klinika L.A. Beauty to innowacyjna strefa piękna, w której staramy się wprowadzać najnowsze technologie oraz zabiegi specjalnie dla naszych pacjentów – mówi dr Izabela Wierzbicka, lekarz medycyny estetycznej i współwłaściciel L.A.Beauty. W menu zabiegowym można znaleźć m.in. mezoterapię, nici rewitalizujące, botoks, wolumetrię twarzy czy wreszcie peelingi medyczne.

- Nasi pacjenci mają szeroki wachlarz możliwości zabiegowych, które mogą wykonać w klinice. Zaczynając od zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych przez kosmetologów, przez zaawansowane terapie łączone – dodaje Aleksandra Lendzion, współwłaścicielka L.A. Beauty. Które zabiegi cieszą się największą popularnością?

 

Od zabiegów Profhilo po terapie łączone

Jak mówi redakcji Zatoki Piękna dr Izabela Wierzbicka, lekarz medycyny estetycznej, w L.A. Beauty jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów jest zabieg Profhilo, zarówno na twarz, jak i na ciało - Profhilo Body. - Są to preparaty biostymulujące na skórę oparte na kwasie hialuronowym. Między innymi mają one działanie nawilżające, stymulujące, napinające skórę, a także zagęszczające ją – wyjaśnia dr Izabela Wierzbicka, która prowadzi szkolenia z zakresu użycia Profhilo dla IBSA DERMA Polska.

Preparaty Profhilo znajdują zastosowanie także w terapiach łączonych, z uwagi na znakomite efekty coraz chętniej wybieranych przez pacjentów klinik medycyny estetycznej. - Dla uzyskania jak najlepszych efektów często stosujemy zabiegi łączone. Przykładem takiej terapii jest zastosowanie najpierw zabiegu DermaClear, a następnie wykonanie Profhilo na twarz. Kolejną procedurą jest zastosowanie fali radiowej, a następnie wykonanie zabiegu Profhilo Body – mówi lekarka.

Szczecińska klinika L.A. Beauty pokazuje, że współpraca lekarzy i kosmetologów, to przede wszystkim korzyści dla pacjentów. - Dzięki połączeniu pracy kosmetologów oraz lekarzy, uzyskujemy najlepsze możliwe efekty – podsumowuje dr Izabela Wierzbicka.

Zapraszamy na zabiegi do kliniki L.A. Beauty

Materiał powstał we współpracy z IBSA Poland