IBSA Derma Polska po raz pierwszy została partnerem Międzynarodowego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging i już może pochwalić się ogromnymi sukcesami. Podczas Gali Pereł Dermatologii Estetycznej produkty IBSA Derma Polska otrzymały nagrody w dwóch kategoriach: Profhilo - jako ZABIEG ROKU 2021 i Profhilo Body - jako NOWOŚĆ ROKU 2021. W trakcie kongresu odbyła się również premiera Viscoderm Hydrobooster. Inaugurację poprowadził gość specjalny z Włoch dr Giovanni Salti. Mieliśmy okazję towarzyszyć z naszą kamerą firmie IBSA Derma Polska. Zapraszamy do oglądania relacji!

 

Oglądaj relację!

 

 - IBSA Derma Polska konsekwentnie nawiązuje współpracę ze środowiskiem lekarskim. Kongres, który właśnie się odbywa jest dla nas wyjątkowy z kilku powodów. Jesteśmy tu po raz pierwszy jako partner IBSA Derma Polska i już z ogromnymi sukcesami, ponieważ będziemy odbierali nagrodę dla naszych flagowych produktów: Profhilo - jako ZABIEG ROKU 2021 i Profhilo Body - jako NOWOŚĆ ROKU 2021 - powiedział w rozmowie z redakcją Zatoki Piękna Marek Dończyk, Sales and Marketing Manager IBSA Poland. 

To nie wszystko, co IBSA Derma Polska przygotowała dla lekarzy medycyny estetycznej biorących udział w XXII już edycji kongresu.

- To co przygotowaliśmy dla lekarzy, którzy odwiedzą kongres, to inauguracja Viscoderm Hydrobooster. Inaugurację poprowadzi nasz gość specjalny z Włoch dr Giovanni Salti. A także warsztaty edukacyjne, gdzie będziemy wymieniać swoje doświadczenie na poziomie Aliaxin naszej gamy wypełniaczy oraz oczywiście spotkamy nasze „Perły” Profhilo i Profhilo Body - podkreślił Marek Dończyk.

 

Inauguracja Viscoderm Hydrobooster

Gość specjalny dr Giovanni Salti, specjalista chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej o premierowym produkcie mówił podczas wykładu na głównej sali kongresowej, a także w trakcie warsztatu zorganizowanego przez firmę IBSA Derma Polska dla lekarzy: - Viscoderm to stymulator tkankowy do odnowy i poprawy jakości skóry. Pozwala odbudować kondycję skóry, dzięki wprowadzeniu wysokiej jakości kwasu hialuronowego. Po pierwsze dostarcza on substancje w głębokie warstwy skóry właściwej, a następnie wspomaga syntezę nowego kolagenu, dzięki czemu polepsza się jakość skóry. Ma przewagę nad produktami konkurencyjnymi pod względem właściwości reologicznych, doskonale integruje się z tkanką skórną, zapewniając długotrwałe działanie.

 

Perły Dermatologii Estetycznej dla IBSA Derma Polska w II kategoriach!

Była to już 17 edycja konkursu Perły Dermatologii Estetycznej, w której lekarze-praktycy głosowali na najlepsze produkty do medycyny estetycznej, technologie i dermokosmetyki. Flagowe produkty IBSA Derma Polska otrzymały nagrody w dwóch kategoriach: ZABIEG ROKU 2021 oraz NOWOŚĆ ROKU 2021.

Na Gali Pereł Dermatologii Estetycznej zostały wręczone nagrody „Pereł” dla dwóch preparatów w dwóch kategoriach: Zabieg Roku - tę „Perłę” otrzymało Profhilo i Nowość Roku - tę „Perlę” z kolei otrzymało Profhilo Body. Dwa preparaty, które nie mają konkurencji w swojej kategorii, które są bardzo chętnie wybierane przez pacjentki, ale również pacjentów, ponieważ są niezwykle skuteczne, pozwalają na codzienne życie, nie wykluczają z pracy i dają niesamowite efekty. - powiedziała naszej redakcji dr Monika Nunberg-Sawicka, lekarz medycyny estetycznej, która z powodzeniem stosuje produkty w zabiegach u swoich pacjentów, a także przeprowadziła podczas kongresu warsztaty dla lekarzy z zastosowania Profhilo i Profhilo Body.

- Tym bardziej jest to dla nas cenna nagroda, ponieważ w finalnym głosowaniu decydowali lekarze. Cieszymy się, że nasza praca, nasze produkty i firma IBSA Derma została uhonorowana i będziemy to celebrować w trakcie kongresu. - podkreślił Marek Dończyk.

Celem zabiegów z wykorzystaniem produktów IBSA Derma Polska jest poprawa i utrzymanie zdrowego i pięknego wyglądu skóry, przywracając nawilżenie, elastyczność i jędrność skóry. Oprócz docenionych przez lekarzy Profhilo, Profhilo Body oraz nowości Viscoderm Hydrobooster w portfolio firmy znajdują się również wypełniacze Aliaxin, których premiera na rynku polskim miała miejsce w 2021 roku.

- Aliaxin jest to gama produktów, wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego o unikatowych właściwościach reologicznych. Wszystkie właściwości reologiczne 6 produktów, które wchodzą w skład gamy Aliaxin zostały ściśle określone tak, żeby dopasować je do potrzeb pacjenta, do różnych głębokości iniekcji. Przy pomocy tych preparatów jesteśmy w stanie zaoferować pacjentowi kompleksowe leczenie. - przypomniała dr Olga Bobowska-Guglas, specjalista dermatolog i lekarz medycyny estetycznej.

 

Materiał powstał we współpracy z IBSA Derma Polska