Pyszny poczęstunek, Mikołaj rozdający prezenty, pokazy zabiegów – tak minęły Babskie Mikołajki z BiNatural w Studio Pięknego Ciała. W wydarzeniu udział wzięła również nasza redakcja, wczuwając się w panujący na miejscu przedświąteczny klimat.

 

Spotkania mikołajkowe na początku grudnia opanowały wszystkie firmy, także placówki beauty. Gospodarzem jednego z nich było Studio Pięknego Ciała, które w dniach 8-9 grudnia w sali okolicznościowej Miodowa w Kościerzynie zorganizowało Babskie Mikołajki z BiNatural. Wydarzenie poprowadziła Marta Szarogroder, ekspertka ds. PR w branży beauty.

 

Oglądaj naszą relację!

Film ma charakter informacyjny, zaprezentowane produkty kosmetologiczne i urządzenia kosmetologiczne przeznaczone są do użytkowania przez specjalistów. Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

Babskie Mikołajki, zorganizowane przez Studio Pięknego Ciała oraz firmę BiNatural, minęły w prawdziwie świątecznej atmosferze. W wydarzeniu wzięło udział 120 kobiet, na które czekała moc atrakcji, w tym komputerowe badanie skóry, lekcje makijażu, losowanie nagród i voucherów czy wreszcie poczęstunek z lampką szampana. Do sali Miodowa przybył również Mikołaj, który rozdał prezenty, chętnie pozując później do wspólnych fotografii. 

Babskie Mikołajki
Uczestniczki Babskich Mikołajek z Malwiną Wesołowską-Sobisz / fot. Zatoka Piękna

Podczas eventu nie mogło zabraknąć pokazów zabiegów na twarz i ciało, wykonanych z wykorzystaniem urządzeń z portfolio BiNatural. Kobiety biorące udział w evencie zobaczyły na żywo, jak wyglądają zabiegi z urządzeniem do modelingu skóry bez bólu oraz modelowanie sylwetki z wykorzystaniem sprzętu łączącego 5 technologii do usuwania tkanki tłuszczowej i ujędrniania skóry. 

Punktem kulminacyjnym Babskich Mikołajek była premiera urządzenia kosmetycznego do epilacji, usuwania rumienia, redukcji przebarwień oraz fotoodmładzania Epilstar. Uczestniczki wydarzenia mogły przetestować zabiegi epilacji laserowej, które wspólnie z Moniką Cytacką - specjalistą ds. sprzedaży BiNatura zaprezentowała Malwina Wesołowska-Sobisz, właścicielka Studia Pięknego Ciała.

Więcej na temat zabiegów w Studio Pięknego Ciała

Materiał powstał we współpracy z BiNatural