Studio Pięknego Ciała, to gabinet mieszczący się w ośrodku wczasowo-odchudzającym w malowniczej miejscowości Gołubie na Kaszubach. 16 kwietnia Studio Pięknego Ciała świętowało swoje 13. urodziny. Na uroczystość przybyli liczni goście, przedstawiciele firmy BiNatural oraz redakcja Zatoki Piękna, a wydarzenie poprowadziła Malwina Wesołowska-Sobisz, właścicielka gabinetu. 

 

Oglądaj naszą relację!

    

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

-Trzynaście lat temu wiedziałam, że to się uda. Jeśli ma się jakiś cel, trzeba do niego dążyć. Dlatego dzisiaj świętuję 13. Urodziny gabinetu Studio Pięknego Ciała. Naszym sukcesem jest to, że jesteśmy w ośrodku odchudzający. Stworzyliśmy kompleksowy i profesjonalny gabinet kosmetyczny, który wyszedł naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klienta. Czyli skupiliśmy się na zabiegach wyszczuplających sylwetkę na najnowszych urządzeniach Hi-Tech. Ale dodatkowo oczywiście dbamy kompleksowo o zabiegi na twarz, czyli od zabiegów oczyszczających po zabiegi odmładzające i ujędrniace cerę. - powiedziała w rozmowie z redakcją Zatoki Piękna Malwina Wesołowska-Sobisz, właścicielka gabinetu Studio Pięknego Ciała.

Studio Pięknego Ciała specjalizuje się w zabiegach wyszczuplających sylwetkę na najnowszych urządzeniach Hi-Tech, dlatego podczas urodzin przygotowano dla gości pokaz zabiegów modelujących sylwetkę najnowszych urządzeniem kosmetologicznym Eximia.

Grzegorz Krystosiak, właściciel firmy dystrybucyjnej BiNatural wskazywał na skuteczność i bezpieczeństwo urządzenia Eximia, które świetnie sprawdza się w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. - Okazało się, że w miejscowości Gołubie, które jest bardzo miejscowością wypoczynkowo wczasową Eximia świetnie się odnalazła. Głównie panie mają spektakularne efekty w kontekście redukowania tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Eximia jest urządzeniem, które naprawdę w czasie rzeczywistym, a więc tuż po zabiegu, daje nam poczucie efektów w kontekście redukcji obwodów. Stąd też ogromny sukces naszego urządzenia.

Z kolei Malwina Wesołowska-Sobisz podkreślała, że klientki uwielbiają urządzenie za szybkie i widoczne efekty nawet po jednym zabiegu. - Jest to sprzęt bardzo skuteczny, a zarazem bezpieczny, gdzie efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Klientki uwielbiają go, ponieważ widać efekt od razu w centymetrach, a zarazem jest on bezbolesny. 

M.Wesołowsk-Sobisz, G.Krystosiak, E.Gabczenko
M.Wesołowsk-Sobisz, G.Krystosiak, E.Gabczenko

W Studiu Pięknego Ciała można zadbać nie tylko o ciało, ale również o kompleksową pielęgnację skóry twarzy. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni skorzystają tutaj z zabiegów na twarz, oczyszczających, odmładzających czy liftingujących, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i kosmetyków naturalnych m.in. cypryjskiej marki Decaar.

Tym co wyróżnia gabinet stworzony 13 lat temu przez Malwinę Wesołowską-Sobisz, to niewątpliwie profesjonalne doradztwo oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.

Pełna oferta jest dostępna na Studio Pięknego Ciała

Materiał powstał we współpracy z BiNatural.pl