Gabinet medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i urologii estetycznej Derm-Estetyka w Gdyni, z którego dokładną ofertą zachęcamy zapoznać się pod adresem: https://derm-estetyka.pl/, przygotował dla swoich pacjentów wyjątkową promocję z okazji 1500 zabiegu plastyki powiek. Tego dnia, czyli 11 sierpnia, wszyscy pacjenci Kliniki otrzymali zniżkę w wysokości 10% na wybrane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej!

 

Derm-Estetyka to jeden z najbardziej popularnych i docenianych gabinetów oferujących zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej w Trójmieście. Wysokiej jakości sprzęt, wykwalifikowany i doświadczony zespół oraz wykorzystanie najnowocześniejszych osiągnięć z zakresu medycyny sprawiają, że Klinika może poszczycić się stale powiększającym się gronem zadowolonych pacjentów.

W podziękowaniu dla osób, które korzystają z usług Kliniki, przygotowała ona promocję obniżającą aż o 10% cenę zabiegów medycyny estetycznej oferowanych przez Derm-Estetykę, takich jak: 

  • botoks na lwią zmarszczkę,
  • leczenie bruksizmu,
  • powiększanie ust, nawilżanie ust,
  • usuwanie cieni pod oczami,
  • zabiegi odmładzające na twarz, takie jak: poprawa owalu twarzy, wypełnianie bruzd nosowo wargowych, zabiegi na zmarszczki pod oczami

Okazją dla tej wyjątkowej promocji był 1500 zabieg z zakresu plastyki powiek górnych i dolnych wykonany w Klinice. Jest to procedura ciesząca się ogromną popularnością, zarówno w kraju, jak i na całym świecie. W Derm-Estetyka zabieg ten wykonywany jest przez doświadczony zespół lekarski już od ośmiu lat. Dzięki doświadczeniu kliniczno-szpitalnemu, lekarze z Derm-Estetyka mogą zaoferować swoim pacjentom kompleksowe i w pełni profesjonalne podejście do problemów wiotczenia skóry powiek górnych i dolnych, co przekłada się na budowanie zaufania wśród nowych pacjentów.