4. urodziny Centrum Kosmetologii Mediskin w Biłgoraju już za nami. Wydarzenie, wspólnie z kliniką, zorganizowała firma BiNatural, dlatego nie mogło zabraknąć prezentacji technologii i nowych zabiegów. 

 

Oglądaj wideo relację!

 

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie. 

Centrum Kosmetologii Mediskin otwarto dokładnie 11 czerwca 2019 roku, jako miejsce, które ma się wyróżniać na tle innych placówek w Biłgoraju, a nawet całego województwa lubelskiego. Od początku duży nacisk położony był na zabiegi i certyfikowane urządzenia hi-tech, gwarantujące dobre efekty zabiegowe i bezpieczeństwo wykonywanych procedur.

Niedawno placówka obchodziła więc swoje 4. urodziny. Zorganizowane z tej okazji wydarzenie odbyło się 25 sierpia i zgromadziło licznych gości, dla których przygotowano m.in. możliwość zakupu zabiegów w atrakcyjnych cenach. Uczestników eventu przywitała właścicielka Centrum Kosmetologii Mediskin, która uważnie śledzi innowacje, uczestniczy w sympozjach i chętnie wprowadza do swojego gabinetu kolejne trendy oferowane przez nowoczesną kosmetologię.

- Dzisiaj jest dla nas szczególny dzień, ponieważ znajdujemy się w Centrum Kosmetologii Mediskin, gdzie świętujemy czwarte urodziny. Jest to dla nas dowód, że to co robimy, robimy dobrze, klienci są zadowoleni z naszych zabiegów, a zabiegi dają wspaniałe efekty. W naszej ofercie znajdą państwo zabiegi na twarz, na ciało, laseroterapię oraz podologię. Uzupełnieniem naszej oferty są również zabiegi na dłonie i na stopy – powiedziała Alicja Futymska-Grzywa, właścicielka Mediskin.

Podczas spotkania odbyła się również prezentacja technologii oraz kosmetyków z oferty BiNatural, a ponadto wyczekiwana przez wszystkich gości premiera nowych zabiegów. Centrum Kosmetologii Mediskin w Biłgoraju to bowiem nie tylko piękne wnętrza i profesjonalna obsługa, ale przede wszystkim technologie do zabiegów na twarz i ciało, autorskie terapie łączone czy skuteczne kuracje przeciwrądzikowe oraz zabiegi dla skór wrażliwych i naczyniowych.

- Centrum Kosmetologii pani Alicji to fantastyczny przykład współpracy BiNatural z nowym, młodym, 4-letnim gabinetem, który dzisiaj świętuje swoje urodziny. Przez ten bardzo krótki czas pani Alicja poszerzyła swoją ofertę o najmocniejszy na rynku laser diodowy, o laserowy iniektor kwasu hialuronowego i zabieg Bloomea, który jest absolutnym hitem na rynku polskim. To, co najważniejsze dla nas, dla BiNatural, to ciągły rozwój, a pani Alicja chce się z nami rozwijać i poszerzać swoją ofertę o nowe technologie i bardzo się z tego cieszymy – skomentowała podczas wydarzenia Magdalena Koral, specjalista ds. sprzedaży BiNatural.

Trwający kilka godzin event urodzinowy upłynął w uroczystej atmosferze, a na gości oprócz upominków i prezentacji czekał szampan oraz słodki poczęstunek.

 

Materiał powstał we współpracy z BiNatural

Więcej na temat oferty zabiegowej Mediskin na mediskin-bilgoraj.pl