Jesień to doskonały czas na zabiegi pielęgnacyjne i regeneracyjne po lecie, a także zabiegi laserowe. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę właścicielka Instytutu Piękna Adrianna Winkowska w Zgłobicach, gdzie pod koniec września odbyła się premiera zabiegu do bezbolesnej epilacji laserowej. Udział w wydarzeniu wzięła także nasza redakcja.

 

Oglądaj relację wideo!

  

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

Stylizacja brwi, makijaż, a także zabiegi hi-tech z wykorzystaniem najnowszych technologii – Instytut Piękna w Zgłobicach to miejsce doceniane nie tylko ze względu na talent właścicielki, która doskonale radzi sobie z makijażem, ale i z uwagi na profesjonalizm oraz miłą atmosferę. Na jakie zabiegi klientki mogą umówić się w najbliższych miesiącach? Tego można było dowiedzieć się podczas wrześniowego eventu Złap Jesienną Świeżość, podczas którego odbyła się premiera epilacji laserowej z użyciem technologii EpilSTAR od firmy BiNatural.

Regeneracja skóry po lecie to jeden z celów jesiennej pielęgnacji. O wiele łatwiej zrealizować go z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, które pozwalają przeprowadzić zabiegi bez bólu i z doskonałymi efektami. Z takiego założenia wyszła również Adrianna Winkowska, właścicielka Instytutu Piękna w Zgłobicach, gdzie w czwartek 21 września zorganizowano event dla kobiet.

- Wydarzenie „Złap jesienną świeżość” zorganizowałyśmy dla naszych stałych oraz nowych klientek, aby pokazać im nasze możliwości zabiegowe na nadchodzącą jesień – wyjaśniała nam Adrianna Winkowska, właścicielka Instytutu Piękna w Zgłobicach.

Punktem kulminacyjnym wydarzenia była premiera bezbolesnej epilacji laserowej z użyciem technologii EpilSTAR od BiNatural. - Spotykamy się z panią Adrianną i jej klientami po raz kolejny. Tym razem, żeby świętować premierę lasera EpilSTAR, którym możemy przez cały rok pracować w zabiegach bezbolesnej epilacji – powiedziała naszej redakcji Milena Krystosiak, właścicielka BiNatural.

Instytut Piękna Adrianna Winkowska
Instytut Piękna Adrianna Winkowska 

Zaproszone klientki podczas eventu mogły nie tylko obejrzeć najnowsze zabiegi w salonie, ale i wypróbować na sobie zabieg epilacji laserowej. 

Więcej o technologii opowiedziała nam Milena Krystosiak z BiNatural, firmy dystrybuującej m.in. takie urządzenia kosmetyczne, jak właśnie EpilSTAR czy Sinapsi Pro. - EpilSTAR to wyjątkowa platforma laserowa, za pomocą której możemy wykonywać oczywiście bezbolesną epilację, ale również coś, co sprawdza się świetnie w okresie jesiennym, czyli wszelkie zabiegi związane z przebarwieniami, z niedoskonałościami skóry, zabiegi fotoodmładzające, a także zabiegi na trądzik aktywny – tłumaczyła Milena Krystosiak w rozmowie z Zatoką Piękna.

Spotkanie w Instytucie Piękna Adrianna Winkowska nie ograniczyło się do rozmów o nowym zabiegu epilacji. Klientkom zaprezentowano też inne rozwiązania zabiegowe, które pozwalają zadbać o skórę. Podczas eventu miały okazję poznać także zabieg Sinapsi Pro i obejrzeć jego pokaz na żywo. - Kolejną wyjątkową technologią, którą znajdziecie w Instytucie Adrianna Winkowska jest urządzenie Sinapsi Pro. To bezinwazyjny laser do iniektowania kwasu hialuronowego, idealny dla osób 20+, 35+ do zabiegów rewitalizujących, wypełniających czy wolumetrycznych – wyjaśniła Milena Krystosiak z BiNatural.

Wydarzenie przyciągnęło kobiety, zainteresowane sposobami na piękną skórę przez całą jesień i po raz kolejny pokazało, że zarówno w usuwaniu niechcianego owłosienia, jak i niedoskonałości skóry jedną z opcji są nowe technologie.

Insttytu Piękna Adrianna Winkowska
Instytut Piękna Adrianna Winkowska

Materiał powstał we współpracy z BiNatural

Więcej informacji na temat oferty zabiegowej na Instytut Piękna Adrianna Winkowska