W samym sercu Gdyni, przy malowniczym Skwerze Kościuszki, 21 października odbyły się pierwsze urodziny salonu Madellaina Beauty & SPA. Wydarzenie przyciągnęło liczne grono gości, w tym przedstawicieli firmy BiNatural, wiodącego dostawcę urządzeń i laserów kosmetycznych. Było też okazją do refleksji, podziękowań i wspólnego celebrowania dotychczasowych sukcesów gdyńskiego salonu urody.

 

Oglądaj relację z 1 urodzin!

Właścicielka salonu, Magdalena Dobrowolska, podziękowała zgromadzonym gościom, mówiąc: - Dzisiaj spotkaliśmy się, żeby uczcić pierwszą rocznicę mojego salonu Madellaina Beauty & SPA. Jestem niezmiernie szczęśliwa, że wszyscy zgromadzeni tutaj przyszli. Jest to moja rodzina. Są to moi przyjaciele. Są to też klienci, którzy wspierają mnie w rozwoju całego tego miejsca. Dzięki nim buduję to miejsce.

Współwłaściciel BiNatrual, Grzegorz Krystosiak, dołączył do podziękowań i gratulacji oraz opowiedział o technologiach z oferty zabiegowej salonu: - Dziś mamy ogromną przyjemność wspólnie celebrować pierwsze urodziny naszych partnerów. Ogromne podziękowania i gratulacje dla Pani Magdy oraz Pana Wojtka. Po dwóch kosmetologicznych technologiach, a więc urządzeniach dedykowanych do ciała jak Eximia oraz Sinapsi, dziś mamy przyjemność zaprezentować kolejne dwie technologie. Mam tutaj na myśli kosmetologiczny laser epilacyjny Epilstar, dzięki któremu możemy zaproponować bardzo komfortowe zabiegi, depilację oraz urządzenie do twarzy, czyli świetnie znaną francuską Bloomea. 

Monika Cytacka, specjalista ds. sprzedaży w BiNatrual, przedstawiła bogatą ofertę zabiegową salonu oraz wykonała zabiegi pokazowe z użyciem Sinapsi, zaznaczając, że oferta salonu obejmuje również pielęgnację na bazie profesionalnych kosmetyków takich jak Decaar, Mansard i Selenia Italia.

Dmitrij Gabczenko, Magdalena Dobrowolska, Monika Cytacka, Grzegorz Krystosiak
Dmitrij Gabczenko, Magdalena Dobrowolska, Monika Cytacka, Grzegorz Krystosiak

Madellaina Beauty & SPA to miejsce, gdzie klienci znajdą profesjonalną poradę z zakresu fryzjerstwa jak i pielęgnacji, a o samopoczucie pacjentek oraz piękny wygląd twarzy i ciała dba się nie tylko przez zabiegi z wykorzystaniem najnowszych technologii i profesjonalnych kosmetyków, ale i dzięki rodzinnej atmosferze oraz klimatycznym wnętrzom.

Życzymy całemu zespołowi Madellaina Beauty & SPA kolejnych lat sukcesów i spełnienia oczekiwań swoich klientów.

 

Materiał powstał we współpracy z BiNatural