W ostatni piątek września we wnętrzach restauracji Stara Stodoła, odbyło się wyjątkowe spotkanie dla kobiet.

 

Wydarzenie poprowadziła Marta Szarogroder, ekspertka z branży Beauty, a główną inicjatorką spotkania była Anna Kowalska, właścicielka gabinetu kosmetologicznego, która przywitała swoje klientki słowami: - Chcę pokazać kobietom, że warto się spotykać, warto rozmawiać, warto się wzajemnie wspierać. To był początek inspirującej podróży w świat pielęgnacji i relaksu.

Celem spotkania było nie tylko podkreślenie, jak ważne są kobiety, ale także zaprezentowanie różnych zabiegów, które mogą pomóc w poczuciu własnej wartości i odprężeniu. Anna Kowalska przypomniała swoim gościom, że w jej gabinecie znajdą zarówno spokój, jak i profesjonalizm w wykonywanych zabiegach. 

 

Oglądaj relację!

 

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie. W materiale zostały pokazane urządzenia kosmetologiczne


Pierwszy prezentowany zabieg to modelowanie sylwetki ciała za pomocą kosmetologicznej platformy Eximia, co stało się prawdziwym hitem wieczoru. Klientki były zachwycone możliwościami, jakie oferuje ten zabieg i sposobem, w jaki może poprawić nie tylko wygląd sylwetki, ale również pewność siebie.

Kolejny zabieg zaprezentowany podczas spotkania to zabieg na twarz Sinapsi, który również cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

O prezentowanych zabiegach i technologiach opowiedziała paniom Monika Cytacka, przedstawicielka firmy BiNatural, która dostarczyła urządzenia kosmetologiczne do gabinetu Anny Kowalskiej. 

Właścicielka gabinetu urody w Nakle podziękowała wszystkim uczestniczkom za udział w wydarzeniu, podkreślając, że to dopiero początek ich wspólnej podróży w kierunku większej pewności siebie i piękna. Zachęciła również do konsultacji w swoim gabinecie.

Wydarzenie Jesteś Ważna
Wydarzenie Jesteś Ważna


Wydarzenie Jesteś Ważna przypomniało kobietom, że każda z nich zasługuje na chwilę relaksu, zadbanie o siebie i wzrost pewności siebie. 

Materiał powstał we współpracy z BiNatural