Ponad tysiąc uczestników spodziewanych jest na międzynarodowej konferencji iADE 2024, która w dniach 14-16 czerwca odbędzie się w Sopocie. Innowacyjna Akademia Dermatologii Estetycznej to wiodące wydarzenie medyczne w Polsce, poświęcone estetyce.

 

Gościem specjalnym 5. jubileuszowej edycji iADE będzie Dorota Wellman. Bilety dostępne na stronie www.iadeakademia.pl. Innowacyjna Akademia Dermatologii Estetycznej iADE skupia najlepszych lekarzy-praktyków z Polski oraz z Europy Środkowo-Wschodniej, zainteresowanych rozwojem branży estetycznej. Trzydniowa konferencja cieszy się ogromnym zainteresowaniem przede wszystkim z powodu wysokiego poziomu merytorycznego prelekcji i workshopów. Wykładowcy iADE to światowej sławy eksperci, w tym polscy prelegenci, występujący na międzynarodowych kongresach. O merytorykę dba Komitet Naukowy iADE pod przewodnictwem prof. dr hab. n. med. Barbary Zegarskiej i dr n. med. Marcina Ambroziaka.

 

Obejrzyj zaproszenie wideo!

Prod. wideo Zatoka Piękna

 

Atrakcyjny program iADE 2024

Organizatorzy iADE skupiają się na atrakcyjności programu dla lekarzy-praktyków, dlatego w Sopocie odbędzie się obowiązkowo duża sesja poświęcona trendom i różnorodnym technikom modelowania ust. Omawiane będą najnowsze metody poprawy jakości włosów oraz leczenia przebarwień, modelowania ciała i korekcji blizn. Technologie laserowe zostaną pokazane w sposób porównawczy przez lekarzy praktyków stosujących wiele różnorodnych urządzeń opartych o wysokie energie. Tradycją iADE jest już obecność ginekologii estetycznej, która w tym roku będzie prezentowana w nowej formie dyskusji ekspertów. W holistyczny charakter wydarzenia wpiszą się też dwie sesje poświęcone chirurgii plastycznej, gdzie omawiane będą zasady współpracy chirurgów plastyków z dermatologami i lekarzami medycyny estetycznej.

O menopauzie i dobrostanie

W programie znalazła się także duża sesja o zabiegach estetycznych w okresie menopauzy, w której wezmą udział eksperci wielu dyscyplin medycznych. – Zależy nam na tym, by lekarze praktycy uzyskali na iADE rzeczywiste, holistyczne wsparcie – mówi prof. Barbara Zegarska. – Dlatego np. podczas sesji poświęconej ustom omówione zostaną zmiany w obrębie jamy ustnej, które stanowią przeciwwskazanie dla zabiegów estetycznych – wyjaśnia. Ponieważ iADE to konferencja od lekarzy praktyków dla lekarzy praktyków uczestnicy szczególnie czekają na warsztaty typu live demo, podczas których mistrzowie iniekcji wykonają na żywo zabiegi korekcyjne.

A ponieważ iADE to konferencja innowacyjna i dynamiczna, kolejna nowość: w tym roku wiele sesji kończyć będą bitwy, oczywiście na argumenty pomiędzy ekspertami. Ciekawie zapowiada się także sesja pod hasłem „Jak żyć długo, młodo, szczupło i szczęśliwie?”, podczas której rozmawiać będziemy m.in. o możliwościach i konsekwencjach farmakologicznego odchudzania, epigenetyce i ogólnym dobrostanie życia. Po ubiegłorocznym sukcesie sesji biznesowej organizatorzy znów zapraszają na iADE ekspertów od prawa medycznego, zarządzania i kreacji wizerunku. Uczestnicy dowiedzą się np., jak długotrwale prowadzić pacjenta i czy charyzmy można się nauczyć.
Specjalne ceny dla młodych

Mimo ogromnego sukcesu frekwencyjnego w ubiegłym roku iADE 2024 będzie znów przyjazne dla rezydentów i młodych lekarzy do 35. roku życia. Czekają na nich specjalne ceny uczestnictwa. Dla pozostałych uczestników przygotowano ograniczoną czasowo pulę Early Bird Tickets, czyli biletów dla tych, którzy wolą zapewnić sobie miejsce i skorzystać z lepszej ceny na start.

Inkubator Młodych Talentów

Aby zaktywizować adeptów dermatologii i medycyny estetycznej, iADE 2024 uruchamia Inkubator Młodych Talentów. Młodzi lekarze będą mogli prezentować w nim swoje przypadki, przemyślenia i doświadczenia, bez żadnych wstępnych warunków. Hyde Park działać będzie przez kilka godzin, uczestnicy będą mogli się zgłaszać ze swoimi tematami bezpośrednio przed jego uruchomieniem. Obrady Inkubatora Młodych Talentów obserwować będzie Rada Mentorska, w skład której wchodzą przedstawiciele Komitetu Naukowego iADE. To oni wybiorą laureata Bursztynowej Igły, nagrody iADE dla wschodzących młodych talentów w dermatologii i medycynie estetycznej. Laureat otrzyma także bezpłatny udział w konferencji iADE w 2025 r. Wybrany uczestnik zostanie nagrodzony możliwością szkolenia praktycznego pod okiem dr. n. med. Marcina Ambroziaka.

Biznesowo!

Biznesowe wsparcie lekarzy to kolejny wyróżnik Innowacyjnej Akademii Dermatologii Estetycznej. Organizatorom zależy na tym, by wyposażyć lekarzy medycyny estetycznej w wiedzę na temat sprawnego i efektywnego zarządzania biznesem w sektorze health&beauty. Stąd obecność w programie sesji biznesowej, a w strefie wystawienniczej dostępność narzędzi z zakresu marketing automation itp.

Akademia IADE odbywać się będzie równolegle w internecie, dzięki transmisji online. Dla pierwszych chętnych organizatorzy przygotowali atrakcyjne cenowo bilety. Early Bird Tickets będą dostępne do 15 marca.

 

Szczegółowy cennik wraz z rejestracją jest dostępny na www.iadeakademia.pl