Sopot ponownie zyskał miano stolicy dermatologii i medycyny estetycznej podczas trwającego już kolejny raz iADE - Innowacyjnej Akademii Dermatologii Estetycznej. To prestiżowe wydarzenie, pełne wiedzy i wymiany doświadczeń, przyciągnęło ekspertów z całego świata, którzy dzielili się swoim know-how z uczestnikami.

 

Oglądaj relacje wideo!

W tegorocznej edycji iADE szczególną nowością było udział wielu zagranicznych lekarzy, zwłaszcza z Europy Wschodniej, którzy wraz z lokalnymi ekspertami współuczestniczyli w konferencji. To doskonała okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz nawiązania międzynarodowych kontaktów w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej.

Podczas iADE zaprezentowano imponujący program naukowy, skupiający się na najnowszych osiągnięciach w dziedzinie leczenia laserowego, sposobach radzenia sobie z trądzikiem różowatym oraz innowacyjnych terapiach regeneracyjnych, takich jak fibroblasty i egzosomy. Tematy te są nie tylko fascynujące, ale również wskazują na przyszłość medycyny estetycznej.

Duża liczba uczestników, w tym młodzież i rezydenci, świadczy o ogromnym zainteresowaniu iADE. To miejsce spotkań, które inspiruje do innowacji zarówno w dziedzinie medycyny ogólnej, jak i dermatologii oraz medycyny estetycznej.

W ramach iADE odbyły się również sesje poświęcone chirurgii plastycznej, ponieważ ta dziedzina ściśle współpracuje z dermatologią i medycyną estetyczną. Lekarze mieli okazję poszerzyć swoje kompetencje, a chirurdzy plastyczni mogli skorzystać z wiedzy dermatologów.

Uczestnicy iADE wyrazili swoje zadowolenie z wysokiego poziomu prelegentów oraz tematów poruszanych podczas wydarzenia. Spotkanie to było doskonałą okazją do nauki i zdobycia cennych informacji. Sesje obejmowały różnorodne zagadnienia, od zastosowania neuromodulatorów, wypełniaczy i biostymulatorów w poprawie wyglądu twarzy po dermatologiczne problemy, takie jak trądzik różowaty czy przebarwienia.

iADE, uznawane za najbardziej profesjonalny kongres w swojej dziedzinie, wyróżniało się interdyscyplinarnym podejściem organizatorów do wydarzenia. Lokalizacja w urokliwym Sopocie zapewniła niezapomniane doświadczenie, które zrobiło ogromne wrażenie na uczestnikach.

Do zobaczenia 14-16 czerwca 2024 roku!

Oficjalna strona wydarzenia: iadeakademia.pl

Materiał powstał we współpracy z Bloch & Friends