Innowacyjna Akademia Dermatologii Estetycznej już za nami! Kongres w nowej odsłonie i pod nową nazwą iADE 2022 odbył się w Hotelu Radisson Blu w Sopocie w dniach 10-12 czerwca. Spotkaniom i sesjom naukowym nie było końca. To były intensywne i jednocześnie wspaniałe trzy dni również dla naszej redakcji. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z wydarzenia, przygotowanej przez ekipę Zatoki Piękna.

 

Zobacz iADE 2022 w telegraficznym skrócie!

Eksperci iADE pochylili się m.in. nad tematem holistycznej dermatologii, przyglądając się nie tylko stosowanym od 25 lat peelingom chemicznym, ale też suplementacji, nawilżaniu skóry od środka czy zastosowaniu USG w diagnostyce skóry. W programie znalazły się również warsztaty, m.in. z zakresu stosowania kwasu L-polimlekowego w zabiegach na ciało czy "instagramowych" ust. W programie wydarzenia nie zabrakło również sesji i warsztatów na temat zabiegów z toksyną botulinową.

Lekarze podczas iADE 2022 mieli również okazję wymienić się wiedzą i doświadczeniami w leczeniu coraz częściej dyskutowanych schorzeń typu bielactwo czy łysienie androgenowe. Duża część kongresu poświęcona była też szeroko omawianym kwestiom bezpieczeństwa, a także nowościom w zabiegach na twarz i ciało.

O wrażenia z tegorocznej edycji iADE zapytaliśmy wybitnych specjalistów, którzy zjechali do Sopotu z całego kraju i nie tylko. Z kim udało się nam porozmawiać? Tego dowiecie się z reportażu, który już dla Was szykujemy. Bądźcie z nami!