1 / 32

Czerwcowa konferencja iADE 2022 okazała się olbrzymim sukcesem frekwencyjnym. - Konferencja zrzeszyła blisko 700 uczestników ściśle związanych z branżą dermatologii i medycyny estetycznej. 698 zarejestrowanych osób uczestniczyło w wydarzeniu stacjonarnie. Pierwszego dnia odwiedziło nas 480 osób, natomiast frekwencja podczas warsztatów wyniosła 443. W weekend były to odpowiednio 583 osoby w sobotę i 360 osób w niedzielę – podsumowali organizatorzy.

Wydarzenie miało również swoją odsłonę online. Wykłady oraz warsztaty transmitowane przez Internet obejrzało 325 uczestników. Co więcej, współpracę z organizatorami podjęły fora medyczne i partnerzy medialni, którzy pozwolili kierować treści bezpośrednio do lekarzy rezydentów i stomatologów. W czasie okołokongresowym poprzez serwisy społecznościowe udało się organizatorom dotrzeć do ponad 40 tys. osób.

Równie imponujące są statystyki dla samego harmonogramu wydarzenia. W kongresie wzięło udział blisko 40 wystawców, a patronat medialny nad ewentem objęło aż 11 podmiotów. Jednym z patronów medialnych była Zatoka Piękna. Ponadto w Hotelu Radisson Blu w Sopocie pojawiło się 70 prelegentów, którzy poprowadzili ponad 80 wykładów i warsztatów.

 

Serdecznie zapraszamy na kolejne edycje tego wyjątkowego wydarzenia do Sopotu!

www.iADE 2022