20 czerwca Velvet Clinic w Łodzi uroczyście zainaugurowała sezon letni, zapraszając swoich gości na wyjątkowy event pod nazwą Lato 2023 z Velvet Clinic. Wydarzenie zostało połączone z premierą dwóch technologii, które zostały wprowadzone do kliniki: lasera wolumetrycznego oraz fali radiowej ujędrniającej skórę, obie będące efektem współpracy z renomowaną firmą ITP S.A. Podczas eventu nie zabrakło również redakcji Zatoki Piękna. Zapraszamy do oglądania naszej relacji.

 

Oglądaj relacje wideo!

 

Film ma charakter informacyjny, wykonany został zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. poz. 974). Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

Eliza Krochmalska, właścicielka kliniki podkreśliła, że Velvet Clinic to przede wszystkim relacje z pacjentami, dlatego regularnie organizują takie wydarzenia, aby prezentować nowości ze świata medycyny estetycznej. Spotkania takie jak to, odbywające się w miłej i przyjemnej atmosferze, pozwalają na bliższy kontakt z klientami i umożliwiają im zapoznanie się z najnowszymi technologiami dostępnymi w klinice.

- To, na co stawiamy, to światowe technologie wpisujące się w obecne trendy.Oferta zabiegowa Velvet Clinic została wzbogacona o zabiegi anty aging oparte na laserach volumetrycznych, a także wprowadziliśmy technologie stymulująco i modelujące sylwetkę, która daje nam możliwość spersonalizowania zabiegów stricte pod naszego klienta. Velvet Clinic jest miejscem, które nie tylko podąża za najnowszymi technologiami. Jesteśmy miejscem, gdzie łączymy współpracę kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej, aby jak najlepiej zaopiekować się naszym pacjentem. - powiedziała w rozmowie z redakcją Zatoki Piękna właścicielka kliniki.
 
Podczas wydarzenia goście mieli możliwość skorzystania z nowych zabiegów oraz mogli porozmawiać z ekspertami z Velvet Clinic i firmy ITP S.A. - Jest to dla nas ogromna satysfakcja, że nie uczestniczymy tylko w otwarciu nowych klinik, ale także uczestniczymy w takich eventach jak ten dzisiejszy, czyli otwarcie nowego sezonu letniego. Jest to dla nas duma, że możemy tu być. - mówił Przemysław Dyderski, Sales Representative ITP S.A.

Całość odbyła się w przyjemnej, letniej atmosferze, przy dźwiękach wakacyjnej muzyki.

Velvet Clinic to miejsce, które nie tylko oferuje najnowsze technologie, ale także stawia na indywidualne podejście do każdego pacjenta. Ich zespół kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej pracuje razem, aby zapewnić kompleksową opiekę i najlepsze rezultaty dla swoich klientów. Klinika rekomenduje konsultacje z ich specjalistami, aby znaleźć odpowiednie rozwiązania dla swoich potrzeb.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegową Velvet Clinic

Materiał powstał we współpracy z ITP S.A.