Dwie fantastyczne kobiety - Eliza Krochmalska i Paulina Drozdowska, spotkają się z nami podczas LIVE, by opowiedzieć jaki jest ich przepis na sukces kliniki medycyny estetycznej. Dowiecie się, jak dbać o zdrowie i piękno pacjenta? Jak dobrać odpowiednie zabiegi i technologie do kliniki? Dlaczego warto się szkolić? I wiele innych cennych rad wynikających z pasji do medycyny i miłości do piękna.

 

Zapraszamy do oglądania już w czwartek 10 czerwca o godz. 20:00 oraz do zadawania pytań naszym Ekspertkom podczas LIVE!

 

Oglądaj LIVE!

 

Kim są nasi Goście?


Eliza Krochmalska - właściciel Velvet Clinic

Ukończyła Management Development Program pod Patronatem Business Harvard Review, ICAN Institute w Warszawie oraz kierunek farmacja na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Tworząc klinikę medycyny estetycznej stawia na jakość, która w tej branży ma ogromne znaczenie. W pracy kliniki najważniejszy jest dla niej nieustanny rozwój oraz wprowadzanie nowoczesnych technologii. Doskonale zna się na ludziach i wykorzystuje ich mocne strony w tworzeniu zespołu ekspertów, co przekłada się na pasję do pracy i satysfakcję z osiąganych efektów. Prowadząc rodzinny biznes medyczny odpowiada za rozwój, wdrażanie innowacji i marketing.


Paulina Drozdowska - manager, kosmetolog Velvet Clinic

Absolwentka kosmetologii Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W klinice spełnia się w roli managera oraz zabiegowca, a pasja i profesjonalizm to dla niej nieodzowny element. Dba o bezpieczeństwo i standardy wykonywanych zbiegów a na pierwszym miejscu stawia na edukację i uświadamianie swoich Pacjentów odnośnie prawidłowych nawyków pielęgnacji skóry oraz dbania o sylwetkę. Stale się rozwija, śledzi technologiczne nowości na rynku kosmetologii i medycyny estetycznej by następnie wprowadzać je do kliniki dla jeszcze lepszych efektów terapeutycznych. Z chęcią dzieli się swoją wiedzą i jest ogromną zwolenniczką współpracy lekarz – kosmetolog. Razem z zespołem kosmetologów stworzyła projekt edukacji nastolatków „Velvet Clinic for TEENS”. 

LIVE poprowadzi Estera Gabczenko, red. nacz. Zatoki Piękna

Partnerem wydarzenia jest ITP S.A. oraz Velvet Clinic w Łodzi www.velvetclinic.pl

Zapraszamy!