Dzień Kobiet już za nami, ale echa wydarzeń zorganizowanych z tej okazji nie milkną, zwłaszcza w gabinetach urody, które postanowiły świętować, organizując premiery zabiegów. Tak stało się w Gabinetach dla Ciebie w Bytomiu, które podczas spotkania dla kobiet zaplanowało m.in. premierę urządzenia do epilacji laserowej.

W tym roku harmonogram wydarzeń z okazji Dnia Kobiet był napięty. 7 marca nasza redakcja zawitała w Bytomiu, gdzie Gabinety dla Ciebie wspólnie z firmą BiNatural zorganizowały specjalne spotkanie dla świętujących kobiet. Wydarzenie w restauracji Vila Wienna w Bytomiu przyciągnęło około 70 uczestniczek, które miały okazję obejrzeć testowe zabiegi nowego urządzenia, ale nie tylko.

 

Oglądaj relację!

  

Film ma charakter informacyjny, zaprezentowane produkty kosmetologiczne i urządzenia kosmetologiczne przeznaczone są do użytkowania przez specjalistów. Ulotki oraz szczegółowe informacje dotyczące prezentowanych treści (m. in. preparatów, technologii i urządzeń), dostępne są u podmiotu przedstawiającego informacje w filmie.

Więcej o wydarzeniu, ale również o samym koncepcie działalności opowiedziała nam właścicielka Gabinety dla Ciebie. - Dzisiaj przedstawialiśmy naszym klientom naszą ofertę, ofertę fizjoterapeutyczną oraz kosmetologiczną. Połączenie fizjoterapii i kosmetologii daje nam pewność, że każdy nasz klient znajdzie coś dla siebie. Nasza oferta kosmetologiczna bazuje na najnowszej technologii hi-tech z firmy BiNatural. Zaufanie i troska o klienta to jest coś, na czym mi bardzo zależy. – powiedziała Małgorzata Bogusławska.

Podczas spotkania nie zabrakło czasu na prezentację wybranych technologii BiNatural. Uczestniczki poznały bliżej m.in. Sinapsi, czyli laserowy iniektor kwasu hialuronowego, który daje efekty spłycenia zmarszczek, modelowania i nawilżenia skóry w czasie rzeczywistym. Sporo czasu poświęcono też innemu zabiegowi, a mianowicie Eximia Titanium. Rezultaty działania tej technologii można było zobaczyć na własne oczy.

- Panie miały okazję przekonać się na własne oczy, jak działa kosmetologiczna platforma Eximia Titanium, jak duża jest utrata centymetrów w trakcie jednego zabiegu. Zabieg wykonany był na żywo na losowo wybranej modelce. Efektem zabiegu była natychmiastowa utrata centymetrów w obwodzie. W dniu dzisiejszym było to 6 i 7 cm. Są to zabiegi komfortowe, bezpieczne, z niewielką ilością przeciwwskazań – podsumowała w rozmowie z Zatoką Piękna Monika Cytacka, specjalista ds. sprzedaży w BiNatural.

Podczas eventu odbyły się nie tylko testowe zabiegi, ale również premiera urządzenia kosmetycznego EpilSTAR, czyli hybrydowego lasera do bezbolesnej epilacji laserowej, który znajduje zastosowanie także w leczeniu trądziku czy fotoodmładzaniu i może być stosowany przez cały rok, nawet na opalonej skórze. Wydarzenie dla kobiet zorganizowane przez Małgorzatę Bogusławską z Gabinety dla Ciebie i firmę BiNatural poprowadziła ekspertka branży beauty Marta Szarogroder-Rosiak.

Więcej na temat oferty w Gabinety dla Ciebie

Materiał powstał we współpracy z BiNatural