Fundacja Wspierania Rozwoju JA TEŻ zaprasza na IV BAL RÓWNYCH SZANS, organizowany w ramach kampanii społecznej #jestem21 w partnerstwie z Miastem Gdańsk oraz KIM Sp. z o.o. Sp. K. pod patronatem honorowym Prezydent Miasta Gdańska Aleksandry Dulkiewicz oraz Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka. Już 20 kwietnia 2024 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

 

Będziemy się wspólnie bawić, jednocześnie zbierając środki na wsparcie edukacji włączającej oraz mieszkalnictwo wspomagane.

Gwiazdą wieczoru będzie MATEUSZ ZIÓŁKO, zwycięzca 3 edycji programu ,,The Voice Of Poland" , 10 edycji programu ,,Twoja Twarz Brzmi Znajomo„ oraz laureat konkursu ,,Super Debiuty" 51 Festiwalu w Opolu.

Aukcję główną z licytacją poprowadzi ponownie PRZEMEK KOSSAKOWSKI, niekonwencjonalny dziennikarz, który przez ponad 8 lat zaskakiwał swoimi programami w telewizji TTV i TVN. W prowadzeniu aukcji będzie mu towarzyszył jak w poprzednim roku Janek Skiba, uczestnik drugiej edycji programu „Down The Road”. Poza aukcją główną, będzie również dostępna aukcja cicha, a na niej wiele ciekawych przedmiotów do wylicytowania.

Pozostałe atrakcje wieczoru:
- Wernisaż wystawy zdjęć z pierwszego kalendarza fundacji, w którym udział wzięli podopieczni z zespołem Downa z gwiazdami polskiej rozrywki
- Mini koncert zespołu ECEKON na otwarcie balu
- Pokaz tańca towarzyskiego zaprezentują pary sportowe z Tanecznego Klubu Sportowego CREATIVE DANCE startujące na turniejach w Polsce i za granicą.
- Do tańca zagra zespół THE CELEBRATION BAND, w którego skład wchodzą doświadczeni i wykształceni trójmiejscy muzycy. Każdy utwór grany jest w 100 na żywo.
- Bal poprowadzi BEATA SZEWCZYK, dziennikarka Radia Gdańsk
- O MENU podczas wieczoru zadba firma BANGLOB: welcome drink, 2 daniowa kolacja serwowana, bufety zimne i słodkie, gorąca przekąska, napoje bezalkoholowe ciepłe i zimne oraz wino bez limitów. Inne alkohole dodatkowo płatne - możliwość zakupu na miejscu.

Partnerzy: Miasto Gdańsk, KIM Sp. z o.o. Sp. K. 
Patronat honorowy: Prezydent Miasta Gdańska Aleksandra Dulkiewicz, Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk
Sponsorzy: Alter Investment 

Wszystkie szczegóły w poniższych linkach:
Strona główna balu: jatez.org.pl/iv-bal-rownych-szans 
Program balu: jatez.org.pl/iv-bal-rownych-szans-program 
Formularz rezerwacyjny: jatez.org.pl/iv-bal-rownych-szans-rezerwacja 
Aukcja: jatez.org.pl/iv-bal-rownych-szans-aukcja 


Misją Fundacji Wspierania Rozwoju JA TEŻ są wszelkie działania na rzecz rozwoju, edukacji i integracji społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami rozwoju i funkcjonowania, a w szczególności osób z zespołem Downa.

Fundacja powstała dokładnie 6 grudnia 2012 roku w Gdańsku. Za nami ogrom pracy, wiele zmagań o lepsze życie dla osób z zespołem Downa oraz niezwykłe osiągnięcia. Przed nami coraz więcej możliwości i coraz jaśniejsze słońce. Cieszymy się, że jesteśmy w Gdańsku, gdzie prawdziwie widać morze możliwości.

Od 2017 roku mamy status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP). Jesteśmy członkiem EDSA (European Down Syndrome Association) oraz DSI (Down Syndrome International).