Klinika Strzałkowski, założona przez Dr Franciszka Strzałkowskiego 5 lat temu słynie z autorskich terapii. Właśnie swoją premierę ma zabieg - WOW!, czyli Warsaw Oslo Wonder. 


WOW to autorska terapia odmładzająca i ujędrniająca skórę, opracowana przez dr Franciszka Strzałkowskiego zgodnie z ideą naturalnego piękna i „minimal invasive – maximum effective therapy”, we współpracy ze skandynawską marką Oslo Skin Lab.

Zabieg ma na celu biostymulację skóry, czyli pobudzenie fibroblastów do produkcji nowego, zdrowego kolagenu. Łączy zabiegi wykonywane w gabinecie z zaleconą pielęgnacją i suplementacją w domu.

W WOW! Warsaw Oslo Wonder stymulujemy skórę aż na 6 różnych sposobów! To 4 różne zabiegi wykonywane w gabinecie w trakcie jednej wizyty:

  • radiofrekwencja makroigłowa,
  • laser frakcyjny CO2,
  • nałożenie na skórę osocza PRP (pozyskanego z własnej krwi pacjenta),
  • kriostymulacja.

Dla wzmocnienia efektów terapii i zapewnienia jej długofalowego działania, zabiegi zostały połączone z wysokiej klasy miesięczną suplementacją produktami od Oslo Skin Lab. Dodatkowo pacjentka dostaje w gabinecie zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych – serum peptydowe i odpowiednio dobrany krem, ich stosowanie wzmocni efekt biostymulacji i przyspieszy gojenie skóry po zabiegu.

Autorska terapia odmładzająca ma charakter kompleksowy – wszystkie jej etapy zostały starannie dobrane przez dr Franciszka Strzałkowskiego, tak aby uzyskać jeszcze lepszy i trwalszy efekt odmłodzenia. Efekt bez kompromisu!

Dr Franciszek Strzałkowski
Dr Franciszek Strzałkowski

- Szanuję czas moich pacjentek, znam ich oczekiwania. Wśród autorskich zabiegów, z których dobrze znana jest klinika Strzałkowski swoją premierę ma zabieg WOW - Warsaw Oslo Wonder. To zabieg, który daje maksymalny efekt i minimalny czas rekonwalescencji, tylko 1 dzień. Ten zabieg to mocna stymulacja skóry, raz na pół roku. Zabieg WOW powstał we współpracy z Oslo Skin Lab. OSL jako uzupełnienie terapii, idealnie się sprawdza takie połączenie dla zdrowia i naturalnej odnowy skóry – mówi dr Strzałkowski

- Ogromnie się cieszymy, że współpraca z Kliniką Strzałkowski rozwija się na wielu płaszczyznach. Po wspólnym projekcie #Lubiesiebie przyszedł czas na opracowanie autorskiego zabiegu WOW, czyli Warsaw Oslo Wonder, w którym nieocenioną rolę odgrywają produkty Oslo Skin Lab. Elementem tego innowacyjnego zabiegu są 3 produkty z naszego portfolio: bioaktywny kolagen The Solution™ o potwierdzonym badaniami klinicznymi działaniu na skórę, w postaci jej realnego ujędrnienia, uelastycznienia i zagęszczenia, The Glow™ Inside Out Beauty Booster, czyli kapsułki pełne kwasu hialuronowego i witaminy C, w których zamknięta jest pełna blasku skóra oraz The Beauty Pearls™ Inside Out Beauty Nutrition, stanowiące kompleks witamin i minerałów dla pięknej i odżywionej skóry, włosów i paznokci. Dzięki wspólnemu opracowaniu tego zabiegu możemy zaoferować kobietom prawdziwie holistyczną pielęgnację, dbając o skórę od wewnątrz i na zewnątrz. – dodaje Natalia Zgorzelska, Commercial Manager Oslo Skin Lab

Dr Franciszek Strzałkowski i Natalia Zgorzelska
Dr Franciszek Strzałkowski i Natalia Zgorzelska

Poszczególne etapy zabiegu WOW! Warsaw Oslo Wonder to:

  • Radiofrekwencja makroigłowa - energia fal radiowych dostarczana jest do skóry na odpowiednią głębokość za pomocą izolowanych igiełek, dzięki czemu dochodzi do skrócenia się włókien kolagenowych i elastynowych, co skutkuje natychmiastową poprawą napięcia skóry. Jednocześnie fibroblasty są stymulowane do produkcji nowego kolagenu, co w efekcie zapewnia ujędrnienie tkanek i redukcję zmarszczek – procesy te postępują w czasie.
    Mechaniczne mikronakłucia powodują również przebudowę skóry (tzw. resurfacing) i inicjują procesy regeneracyjne, w wyniku których skóra robi się gładka, jędrna, napięta. Uzyskujemy dzięki temu bardzo naturalny efekt odmłodzenia i liftingu.
  • Laser frakcyjny CO2 - zaraz po RF wykonywany jest resurfacing laserem frakcyjnym CO2 – co dodatkowo pobudza produkcję kolagenu w skórze. Ważne – laser nie uszkadza podanego wcześniej kolagenu, ponieważ działa w płytszych warstwach skóry. Laser ponadto zapewnia piękne wyrównanie kolorytu skóry, redukcję drobnych zmarszczek, radykalnie zagęszcza skórę i ją napina.
  • Osocze PRP - osocze bogatopłytkowe jest naturalną substancją pozyskiwaną z własnej krwi pacjenta (po pobraniu jest ona przygotowywana w specjalnej tzw. wirówce). Ma bardzo silne właściwości regenerujące dzięki wysokiej zawartości czynników wzrostu. Osocze bogatopłytkowe pobudza skórę do odnowy, niweluje objawy starzenia, nadaje skórze wypoczęty, promienny wygląd, pobudza pracę fibroblastów, co prowadzi do zagęszczenia i ujędrnienia tkanek. Ponadto przyspiesza proces regeneracji po laseroterapii. W tym zabiegu osocze jest aplikowane na skórę (a nie podawane iniekcyjnie) – wykorzystywany jest fakt, że RF i laser „frakcjonują” skórę, a tym samym wielokrotnie zwiększają wchłanialność składników na nią nakładanych.
  • Kriostymulacja - obniżenie temperatury za pomocą specjalnej medycznej chłodziarki nie tylko łagodzi pieczenie i zaczerwienienie skóry po laserze, ale też dodatkowo pobudza tkanki do regeneracji i produkcji kolagenu.

Dla pełnego komfortu naszych pacjentów zabieg WOW! Warsaw Oslo Wonder wykonywany jest w znieczuleniu (krem znieczulający). Na koniec skóra jest też dodatkowo „uspokajana” specjalną chłodziarką medyczną, dzięki czemu nie jest spuchnięta i mocno zaczerwieniona, a okres rekonwalescencji trwa krócej. Dopełnieniem zabiegu jest miesięczna kuracja produktami Oslo Skin Lab. Taka suplementacja ma za zadanie, m.in. wzmocnienie efektu biostymulacji.


Więcej o nowym zabiegu na: klinikastrzalkowski.pl