RAZEM od lat rozwijamy edukację na temat medycyny estetycznej w Polsce. A teraz przyszedł czas, aby RAZEM świętować. Od 2023 roku w każdą pierwszą sobotę października będziemy obchodzić DZIEŃ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ. RAZEM POZA SCHEMATY.

 

My - lekarze medycyny estetycznej w Polsce zaproponujemy pacjentom bezpłatne konsultacje w naszych gabinetach, by pokazać, że ta dziedzina medycyny nie tylko poprawia urodę, ale znacząco wpływa na jakość i styl życia. Off Label Experts zaangażowało się w nagłośnienie tego święta, by zaistniało w świadomości pacjentów. Promuje je w Internecie i mediach klasycznych, opowiadali o nim mediom podczas konferencji prasowej.

Proponujemy, aby w październiku każdy lekarz, który chce wziąć udział w akcji, wyznaczył dzień lub kilka godzin, podczas których będzie przyjmował pacjentów na bezpłatne konsultacje z medycyny estetycznej.

Warunki uczestnictwa są bardzo proste:

• Grafikę promującą DZIEŃ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ. RAZEM POZA SCHEMATY każdy uczestnik konferencji dostał mailem. Jeżeli jest potrzeba dodatkowych materiałów graficznych, wystarczy napisać bezpośrednio na FB lub IG Off Label, a przygotujemy je specjalnie.
• Lekarz, biorący udział w akcji, udostępnia grafikę na swoich mediach społecznościowych oraz stronie internetowej i wraz z hasztagami: #dzieńmedycynyestetycznej ; #razempozaschematy
• Następnie dopisuje informację dla swoich pacjentów kiedy w jego klinice są darmowe konsultacje z zakresu medycyny estetycznej.

Wszystkie kliniki i lekarze biorący udział w akcji, będą umieszczani i oznaczani pod postem zamieszczonym 7.10.2023 na FB i IG Off Label. Dzięki wspólnemu wysiłkowi możemy uczcić medycynę estetyczną i pomóc wielu ludziom poczuć się lepiej w swojej skórze.

Wspólnie wykreujmy DZIEŃ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ. RAZEM POZA SCHEMATY. 

Niech to będzie nasze wielkie ogólnopolskie święto. Serdecznie zapraszam Barbara Walkiewcz – Cyrańska
 

więcej o Off Label Experts na OFFLabel.pl